fbpx

Aquaparky a kúpaliská so zľavou - EURO26

 Letné kúpaliská

obrazok_strehovva.jpgZľavnené vstupné KUPKO pre držiteľa platnej karty:
Celodenný vstup – 5 € (namiesto 8 €)
3-hodinový vstup – 4 € (namiesto 6 €)
2-hodinový vstup – 3 € (namiesto 4,50 €)
Zľavnené vstupné Aquatermal pre držiteľa platnej karty:
Celodenný vstup – 6 € (namiesto 10 €)
3-hodinový vstup – 5 € (namiesto 8 €)
2-hodinový vstup – 4 € (namiesto 6 €)

 
Areál Aquatermalu Strehová je nový, prešiel komplexnou rekonštrukciou a revitalizáciou. Po jeho  otvorení vo vonkajšom areáli Kupka Aquatermal funguje 6 sezónnych bazénov (od mája do septembra) s teplotou vody od 24°C do 35°C. V areáli je celoročne v prevádzke vnútorný vitálny svet s bazénmi a saunový vitálny svet. Tešíme sa na Vašu návštevu.
www.strehova.sk
 

Pre držiteľa platnej karty platí tarifa Študent na vstup.
 
obrazok_tehelko.jpgLetné kúpalisko Tehelné pole

Kúpalisko Tehelné pole je jedno z najkrajších a najznámejších bratislavských kúpalísk s hlbokou tradíciou. Nachádza sa v širšom centre v blízkosti Zimného štadióna Ondreja Nepelu.

 
obrazok_rosnicka.jpgLetné kúpalisko Rosnička

Letné kúpalisko s troma bazénmi a beach volejbalovými ihriskami, obkolesené zeleňou okolitých lesov priamo medzi mestskými časťami Dúbravka a Karlova Ves.

 
obrazok_delfin.jpgLetné kúpalisko Delfín

Letné kúpalisko Delfín je súčasťou komplexu kúpeľov Delfín, ktorý sa nachádza v mestskej časti Ružinov a má kapacitu 2000 návštevníkov.

 
 
obrazok_krasnany.jpgLetné kúpalisko Krasňany

Kúpalisko na Černockého ulici v Krasňanoch ponúka dva bazény – veľký a detský, šatne, bufet a detské ihrisko.

 
 
obrazok_raca.jpgLetné kúpalisko Rača
Letné kúpalisko s 50 metrovým bazénom s max hĺbkou 2,2 metra sa nachádza v Knižkovej doline v Rači, v príjemnej oblasti medzi vinohradmi.
 
 
obrazok_lamac.jpgLetné kúpalisko Lama

Letné kúpalisko v Lamači je po rekonštrukcii, ponúka obyvateľom Lamača, Dúbravky, Devínskej Novej a Karlovej Vsi príjemnú atmosféru a osvieženie.

 
obrazok_zlate piesky.jpgŠportovo – rekreačný areál Zlaté piesky

Športovo-rekreačný areál s prírodným kúpaliskom, krásnou veľkou vodnou plochou a plážou s mnohými službami, ktoré patria k letnej rekreácii, ako napríklad: požičovňa vodných plavidiel, vodný tobogán, vlek pre vodné lyžovanie, tenisové kurty, plážový volejbal, futbal, detské ihriská, exteriérové stolnotenisové stoly, autocamping, chatová osada, ubytovanie hotelového typu, stravovacie služby, bufety. Na pláži je v letnej sezóne zabezpečená komplexná vodná záchranná služba.

 
Plaváreň Pasienky
Krytá plaváreň na Junáckej 4 s 50 m bazénom s hľadiskom a 25 m výukovým bazénom.
www.starz.sk


 
aqualand bb.png Aqualand Banská Bystrica
Pre držiteľa platnej karty celodenné vstupné za 4,20 € (namiesto 4,90 €) a po 16. hodine vstupné 3,30 € (namiesto 3,90 €), pred 10. hodinou vstupné 3,60 € (namiesto 4,20 €)obrazok_aqualand.png

Súčasťou plážového kúpaliska je aj jazero s rozlohou 2,5 ha, 6 bazénov s celkovou vodnou plochou 4600 m2, 2 tobogany, 4-dráhová vodná šmýkačka, 3 ihriská na plážový volejbal, 2 futbalové ihriská, 18 dráhový minigolf, bowlingová a bedmintonová hala, stoly na stolný tenis a k dispozícii sú aj vodné bicykle.

NOVINKY:

• kúpanie v jazere po viac ako 20 rokoch je POVOLENÉ

• Wakeboardingový park s najdlhšou priamou dráhou na vodné lyžovanie s prekážkami na Slovenskuvodne atrakcie_aqualand.jpg (stredná časť jazera – čím sa vytvárajú aj vlny na vodnej ploche s priaznivým vplyvom proti rastu rias)

• rozšírená oddychová terasa a viac
lehátok pri minerálnom 50m bazéne

• AQUA FUN PARK s vodnými atrakciami ako pri Jadranskom mori vrátane vodných trampolín, lezeckých stien, lávok, šmýkačiek, hojdačky a aquazorbingu v južnej časti jazera

• 1. banskobystrický INLINE asfaltový okruh o dĺžke 900m (pre inline korčuliarov k dispozícií denne po 18:30 – počas letnej sezóny 2015 BEZPLATNE)

www.aqualandbb.eu

 

Zľavnené vstupné do krytého bazéna pre držiteľa platnej karty:
obrazok_mkp zilina.png Hodinový vstup -1 € (namiesto 1,90 €)
Celodenný vstup – 2,40 € (namiesto 4 €)
Zľavnené vstupné počas letnej sezóny po 16:00 hod pre držiteľa platnej karty – 1,50 € (namiesto 2,40 €)Zľavnené vstupné do sauny pre držiteľa platnej karty:
I. Pásmo/hodina – 2 € (namiesto 2,40 €)

II. Pásmo/hodina – 2,60 € (namiesto 3,30 €)

Športový areál, ktorému dominuje Športová hala a Mestská krytá plaváreň, sa nachádza pár krokov od centra mesta. K dispozícii sú okrem 50 metrového krytého bazéna aj dva vonkajšie 50 metrové bazény, sauna, solárium, minigolf, reštaurácia a tobogán. Zaujímavosťou je, že mesto Žilina malo vďaka tomuto komplexu už v roku 1963 ako prvé vo vtedajšom Československu krytý 50 metrový olympijský bazén.

www.plavarenzilina.sk

 
 

25% zľava z ceny vstupného pre držiteľa platného preukazu (t.j. 3,80 € namiesto 5 € cez víkend, 3,80 € namiesto 4,50 € cez pracovné dni a 2,80 € namiesto 3 € po 15.00 hod.)

obrazok_triton.jpg V areáli letného kúpaliska Triton sa nachádzajú 3 bazény a bazén so šmýkalkou a tobogánom – jediným v Košiciach, ihrisko pre plážový volejbal, tenisový kurt, sprchy s teplou vodou, ošetrovňa, prezliekárne osobitne pre ženy a mužov, WC pre ženy a mužov
upravené na bezbariérový vstup, stánky so širokým sortimentom teplých a studených nápojov a jedál, predaj zmrzliny. Na sedenie sú vytvorené 3 terasy a krytý altánok s kapacitou 150 miest.

Počas dňa sa návštevníci môžu zúčastniť vodného aerobicu a zumby, ktoré vedú skúsené cvičiteľky. Tento rok pribudne pri bazénoch VIP zóna s komfortnými drevenými lehátkami, slnečníkmi a živými palmami.

Kapacita kúpaliska je max. 1600 návštevníkov. Za výkon dozoru nad kúpajúcimi zodpovedajú odborne spôsobilí plavčíci. Otváracie hodiny počas prevádzky sú od 9.00 hod. – 19.00 hod.

www.mpskosice.sk
 

ozon-bk_logo.png Letné kúpalisko a Wellness centrum OZON Bardejovské kúpele
ozon_obrazok.jpgŠpeciálna tarifa ISIC, ITIC, EURO<26 pre držiteľa platného preukazu

Bardejovské kúpele patria medzi najstaršie a najkrajšie na Slovensku. Nachádzajú sa uprostred prekrásnej prírody horného Šariša a sú ideálnym miestom na oddych a načerpanie nových síl. Okrem pohody na kúpalisku s ohrievanou vodou či vo Wellness centre ponúkajú aj kúpeľnú kolonádu, v ktorej je spolu 8 liečivých minerálnych prameňov. Kúpele sa nachádzajú 5 km od historického mesta Bardejov, zvoleného za najkrajšie mesto na Slovensku tri roky po sebe (2010 – 2012).


www.kupele-bj.sk
 
 

tornala.jpg Plážové kúpalisko Tornaľa

Zľava 0,50 € na vstup na kúpalisko (bežná cena vstupu 2,80 €) a na pobytový poukaz na 1 noc 0,50 € (bežná cena pobytového poukazu 3 €) pre držiteľa platného preukazu.

obrazok_tornala.jpg V južnej časti mesta Tornaľa sa nachádza
rekreačná oblasť vyhľadávaná turistami zo Slovenskej republiky, ale aj zo zahraničia. Teplé podnebie je garanciou na príjemný pobyt.

Centrom rekreačnej oblasti je plážové kúpalisko, ktoré sa
prevádzkuje od roku 1969. Umelo vytvorená nádrž s rozlohou cca 15 000 m2 s hĺbkou vody 2 metre sa napĺňa z Morského oka. V areáli sa nachádza vrt minerálnej vody v hĺbke 155 m, v obchodoch sa predáva pod názvom Gemerka. Vedľa vodnej nádrže sa nachádza 50 m plavecký bazén. V prírodnom bazéne je ohradený priestor pre deti.

Stravovacie služby pre rekreantov sú zabezpečené prostredníctvom reštaurácie a stánkov rýchleho
občerstvenia, zeleniny, ovocia. Počas celej letnej turistickej sezóny je v areáli plážového kúpaliska lunapark, v prevádzke je aj tenisový kurt. V blízkosti plážového kúpaliska je kemping, ktorý ponúka ubytovanie v turistickej ubytovni. Turistická ubytovňa pozostáva z 35 izieb s celkovou kapacitou 70 osôb. Zároveň má kemping vyhradené priestranstvo na odstavenie karavanov ako aj priestory na stanovanie v počte 40 miest s celkovou výmerou 425 m2.

www.mestotornala.sk
 
 


Aquaparky a termálne kúpaliská


 
tatralandia_2012_male.jpg Aquapark Tatralandia

Pre držiteľa platného preukazu platí tarifa študent – zľavnená cena vstupov do AQP Tatralandia v zmysle aktuálneho pultového cenníka vstupov.

Najväčší vodný svet v strednej Európe, Wellness & Fun 365 dní v roku – len v Tatralandii si vychutnáte 28 toboganov, 14 bazénov a 300 atrakcií.

Naviac krytý raj Tropical Paradise je garanciou leta v každom počasí – skutočná atmosféra prímorského sveta s tropickou flórou a palmami, kúpanie v slanej morskej vode a 30 stupňová teplota bez ohľadu na vonkajšie počasie. Unikátna priehľadná strešná fólia v Tropical Paradise Vám poskytne nielen nádherný výhľad na Tatry, ale prepúšťa aj slnečné žiarenie a umožňuje prírodné opaľovanie počas celého roka.
Toto všetko zažijete len v Tatralandii.

www.tatralandia.skaquacity.png AquaCity Poprad

Vstupné z tarify študent na všetky služby

Relaxačno-športový areál AquaCity v Poprade využíva geotermálnu energiu popradského vrtu s teplotou takmer 50 °C. Dominantou areálu je celoročná prevádzka, nerezové bazény a UV čistenie vody.

aquacity_blue_diamond.jpg V areáli sa nachádza krytý plavecký 50 m bazén, celoročné termálne bazény s teplotou vody 28 až 30 °C, kde si návštevníci postupne vyskúšajú vodný hríb, perličky, vírivky, hojdací zvon a
tobogany.

V mori zábavy objavia malí cestovatelia Ostrov pokladov. V duchu jedného z najpopulárnejších diel histórie sa vybudoval detský bazén Treasure Island v štýle exotického zálivu, v ktorom nechýba stroskotaná loď so šmýkačkami a
tobogánmi.

K atraktívnym častiam patrí krytý relaxačný bazén Blue Diamond a bazén Sapphire. Tieto bazény sú naplnené kryštálovo čistou vodou obsahujúcou až dvadsať rôznych minerálov podporujúcich zdravie.

bluesapphire11.jpg Nemenej atraktívny je Vitálny svet s komplexom sáun ako mentolová, parná, soľná, fínska, kvetinová a príjemnou atrakciou je snežná jaskyňa, kde skutočne sneží po celý rok. V AquaCity je možnosť oddychovať aj aktívne, nachádza sa tu moderne vybavené fitnescentrum. V celom areáli je moderný turniketový systém na princípe vodeodolných náramkových čipov.

Novinkou v AquaCity je kryoterapia – liečba chladom pri použití veľmi nízkych teplôt od -100 do -160 °C. Výsledkom je vyvolanie obranných mechanizmov v tele človeka.

Neoddeliteľnou súčasťou AquaCity je príjemné posedenie v gastronomických zariadeniach, ku ktorým patrí reštaurácia, fastfood, kaviareň a viacero barov. Nájdete tu mnoho ďalších kvalitných služieb, ktoré spĺňajú požiadavky aj najnáročnejších zákazníkov. Neodradí Vás ani nepriaznivé počasie, je to miesto
pre dokonalý relax.

obrazok_aquacity.jpg

www.aquacity.sk

 

gino paradise besenova_2015.jpgGINO PARADISE Bešeňová
10% zľava na celodenné vstupy Thermal, Sea and Fun Packet

Máte chuť na niečo nové? Ponúkame Vám adrenalínovú zónu, v ktorej sa nachádza bazén s umelými morskými vlnami, rodinný bazén s atrakciami, 30 m toboganová veža so 6
toboganmi – najdlhší a najrýchlejší tobogan na Slovensku.

V GINO PARADISE Bešeňová sa môžete tešiť aj na:
• 8 vonkajších geotermálnych bazénov (plavecké bazény, relaxačné bazény s vodnými lavicami a chŕličmi)
• 5 vonkajších bazénov s čírou ohrievanou vodou (Divoká rieka, plavecký bazén, relaxačný bazén Mara, detský bazén, dopadový bazén)
• 2 vnútorné antikorové bazény (plavecké, relaxačný a rodinný bazén)
• 3 vonkajšie vírivky
• 8 vonkajších toboganov a šmýkačiek
• 7 vnútorných toboganov
• exkluzívne Wellness & Spa
• ubytovanie, reštaurácia a bary priamo v areáli
• skvelý animačný program počas celého leta
• teplota vody 36 – 41 °C
• areál otvorený celoročne

U nás si môžete vybrať: termálnu alebo číru vodu.

 

obrazok_gino.jpg

www.ginoparadise.sk
 
oravice.jpgMeander Thermal Park Oravice
10% zľava z tarify Študent na všetky typy vstupov.

obrazok_oravice.jpg Aquapark Oravice leží na na území Oravy – Západné Tatry – Roháče. Pre návštevníkov má k dispozícii 6 bazénov. Dva relaxačné bazény spájajú prieplavom vonkajší a vnútorný bazén, návštevníci si preto môžu vychutnávať relax za každého počasia.
V relaxačných bazénoch sa nacháza množstvo vodných atrakcií, ako sú masážne lavice, masážne trysky, chrliče vody a podobne.
Športovo – relaxačný bazén s termálnou vodou je prepojením športových aktivít a relaxu. Časť bazénu je vyhradená aktívnym športovcom, ktorým je k dispozícii plavecká dráha s dĺžkou 25 metrov. Najzaujímavejšou časťou športovo – relaxačného bazénu je bazén s umelými vlnami. V bazéne s vlnobitím sa vytvárajú vlny, ktoré vám navodia atmosféru morských vĺn. Pre deti je určený detský bazén a pre milovníkov masáží dva whirpool bazény. Na zábavu slúži tak isto 100 metrov dlhý tobogan. V Aquaparku Oravice sa tiež nachádzajú masážne priestory, sauna a morský aerosolový kúpeľ. Počas letnej sezóny pripravuje stredisko viacero zaujímavých aktivít. Na deti čakajú animačné programy, ktoré povedú skúsení animátori. Pre najmenších je tak isto určená indiánska osada. Rodičom určite padne vhod detský kútik, vďaka čomu si dokážu odpočinúť od svojich ratolestí. Športovci sa môžu takisto odreagovať na beach volejbalovom ihrisku. Stredisko je rovnako vybavené reštauračnými zariadeniami a zariadeniami rýchleho občerstvenia s rôznymi druhmi jedál. Samozrejmosťou je to, že areál je bezbariérový. Bazény sú v prevádzke celoročne.

Kvalita vody

Pýchou zariadenia je prírodná geotermálna voda, ktorá vyviera pri teplote 58°C z hĺbky až 1611m. Táto prírodná voda sa po ochladení vlieva do bazénov, ktorých teplota vody sa pohybuje od 28 do 38°C. Voda má jedinečné blahodárne účinky na celý organizmus. Je vysoko mineralizovaná, sodno-vápenato-horečnato-siričitá s vysokým obsahom železa.

www.meanderthermal.com
info@meanderthermal.com

 
 

Zľavnené vstupné KUPKO pre držiteľa platnej karty:
obrazok_strehovva.jpg Celodenný vstup – 5 € (namiesto 8 €)
3-hodinový vstup – 4 € (namiesto 6 €)
2-hodinový vstup – 3 € (namiesto 4,50 €)
Zľavnené vstupné Aquatermal pre držiteľa platnej karty:
Celodenný vstup – 6 € (namiesto 10 €)
3-hodinový vstup – 5 € (namiesto 8 €)
2-hodinový vstup – 4 € (namiesto 6 €)

Areál Aquatermalu Strehová je nový, prešiel komplexnou rekonštrukciou a revitalizáciou. Po jeho otvorení vo vonkajšom areáli Kupka Aquatermal funguje 6 sezónnych bazénov (od mája do septembra) s teplotou vody od 24°C do 35°C. V areáli je celoročne v prevádzke vnútorný vitálny svet s bazénmi a saunový vitálny svet. Tešíme sa na Vašu návštevu.

www.strehova.sk

 
 
logo MKP Kosice•  Mestská krytá plaváreň v Košiciach
Tarifa Študent na kombinované 1 a 2-hodinové vstupy na plaváreň a kúpalisko

Príď si zaplávať do Mestskej krytej plavárne v Košiciach, v ktorej sa nachádza plavecký bazén spojený z 50 metrového a 25 metrového plaveckého bazéna. V letnej sezóne je sprístupnená pre verejnosť aj vonkajšia trávnatá plocha s detským bazénikom.

Pri preukázaní sa platným preukazom ISIC dostanú držitelia cenu študentského vstupného do plavárne. Na čipový preukaz ISIC je zároveň možné si nahrať aj permanentku na viac vstupov.

www.plavarenkosice.sk
 
 

sklene_teplice_logo.png Liečebné termálne kúpele Sklené Teplice

15% zľava na vstup do Jaskynného parného kúpeľa, Kúpeľa Márie Terézie zrekonštruovaného v tureckom štýle a do Saunového sveta s piatimi druhmi sáun, termálnym bazénom s rozmermi 14x3m a tepidáriom.

obrazok_sklene teplice.jpg Jedinečné kúpele ležiace v krásnom prírodnom prostredí na úpätí Štiavnických vrchov s horúcimi liečivými prameňmi, ktoré sú bohaté na magnézium a kalcium.

Európsky unikát – Jaskynný parný kúpeľ – Parenica – liečivá voda 42°C z termálnych prameňov ústi priamo do jaskyne a svojou teplotou vyhrieva prírodný jaskynný bazén. Voda v Parenici, ako aj vo všetkých termálnych pokojových bazénoch je absolútne prírodná, bez použitia akýchkoľvek chemických prísad a tým, že sa každý deň vymieňa, je vhodná aj pre klientov citlivých na bazénové vody.

Úžasný oddych v saunovom svete (dvojhodinový relax na posilnenie imunitného systému, 3 parné aromasauny v antickom štýle, fínska sauna, sprchová oáza s vedrami odvahy, infrasauna na prehriatie kĺbov, ľadopád a tepidárium s troma vyhrievanými kamennými kreslami).

Bohatá ponuka výnimočných masáží, rašelinové zábaly, podvodné bylinkové masáže a špeciálne relaxačné programy,novinkou je ponuka Thajských masáží a bankovanie.

www.kupele-skleneteplice.sk

 

PRIHLÁSENIE SA DO EURO26»