fbpx

Kreatívne nápady na malé aj väčšie darčeky - EURO26

 

Kreatívne nápady na malé aj väčšie darčekycreative
teniska-low.jpg
Vyrob si tenisky, ktoré Ti budú všetci závidieť!
Vyrob si vlastný model tenisiek s Panta Rhei Creative!
Tenisky a potreby na ich vymaľovanie dostaneš v Panta Rhei Creative so zľavou 10 %.
www.pantarhei.sk/creativepanta rhei_vyska_06_2013
omalovanka s farbickami.jpgDaruj relax!
 

Overený hit posledných mesiacov – omaľovánky pre dospelých – prinášajú pestrý relax pre všetkých uponáhľaných.

K omaľovánkam môžeš zakúpiť teraz aj super farbičky a to všetko so zľavou 5 % v Panta Rhei.

 
www.pantarhei.skfann parfumerie ok.jpg
Nové vône Hugo Boss vo FAnn parfumériách s 20% zľavou*
*zľava platí v kamenných predajniach
Parfém pod stromčekom vždy poteší. Nevynechaj ho ani teraz. Do parfumérií prišli nové vône, ktoré lámu doterajšie predajné rekordy:
 
HUGO BOSS THE SCENTthe-scent.jpg

Nová pánska vôňa odhaľuje nový aspekt muža Boss. Skladá poctu jeho osobným, nie pracovným úspechom. Ukazuje muža, ktorého úspech je výsledkom jeho zvodnosti. Je zrejmý pri pohľade na jeho postoj, strih obleku, či sebavedomú charizmu. Teraz môže tieto kvality objavovať vo vlastnej vôni. Svojrázne vyjadrenie zvodnosti prenáša novú vôňu značky od intelektuálneho priestoru na územie pocitov.

HUGO BOSS MA VIE POUR FEMME

hugo-boss-ma-vie.jpgVôňa Boss Ma Vie Pour Femme sa inšpiruje nezávislou dušou ženy, keď si nájde čas sama na seba, aby si vychutnala jednoduché okamihy života: prechádzku domov na svitaní, slnko zohrievajúce jej pokožku, dotyk kvetiny. V týchto okamihoch, keď si plne uvedomuje vzácnosti života, z nej vyžaruje najkrajšia ženskosť a sebaistota. Svieža, príjemná a napĺňajúca vôňa je skladbou svojich zložiek ako pozvánka ukradnúť si pár cenných chvíľ pre seba a užiť si ich dosýta. Akord kaktusového kvetu vo vrchných tónoch verne zachytáva povzbudzujúcu sviežosť nekompromisnej púštnej rastliny a poskytuje vôni unikátny a moderný prvok.

Využi kombinovanú akciu – kúp HUGO BOSS THE SCENT so zľavou 20 % a k tomu HUGO BOSS MA VIE POUR FEMME len za 10 €!
Pri kúpe akejkoľvek vône HUGO BOSS v najväčšom balení môžeš dokúpiť pánsku toaletnú vodu BOOS BOTTLED 30ml alebo dámsku parfumovanú vodu BOSS MA VIE len za 10 €.
V kamenných predajniach FAnn parfumérií nakupuješ s 20% zľavou výrobky 12-tich značiek: Gosh,Salvador Dali, Mexx, Puma, s.Oliver, Fenjal, Hugo, Jaguar, Moschino, MAVALA, Christina Aguilera, Kappa. Na ostatný nezľavnený tovar sa vzťahuje 10% zľava s platným preukazom ISIC.
www.fann.sklogo_ALZA_vseob
Poslúchal si? Tak si vyber svoj darček!
Nechaj sa inšpirovať týmito tipmi na darčeky, ktoré si zaslúžia tí najusilovnejší.
 
Zľavy od 15 % do 18 % na tablety PC AccentAlza_PC accent

Nové zariadenie 2v1 od Accentu v sebe kombinuje to najlepšie zo sveta tabletov a notebookov. Vďaka pripojiteľnej klávesnici sa rozdiely medzi zariadeniami stierajú. V jednej chvíli máte v ruke tabliet a v druhej chvíli doslova plnohodnotný počítač. Tablet poháňa operačný systém Windows 8.1, ktorý je ako stvorený pre dotykové ovládanie.

 
Zľava 15 % na tablet VisionBook s odnímateľnou klávesnicouAlza_VisionBook

Elegantný a cenovo dostupný tabliet. Čierne telo ukrýva dostatočný výkon, ktorý vámumožní plynulú prácu i zábavu. Hranie hier aj prezeranie internetu bude príjemné vďaka multidotykovému 10,1 „displeji s jemným rozlíšením 1280 × 800.

 
www.alza.sk/studentjust play
jp_ponozky.jpgVeselé ponožky v akcii 2+1

Ponožky z príjemného materiálu vo veselých vzoroch a farbách môžeš teraz dostať v internetovom obchode na www.justplay.sk vo výhodnej akcii 2+1 – kúp 2 páry a tretí dostaneš zadarmo. Akciu 2+1 môžeš kombinovať so stálou 10% zľavou.

www.justplay.sk 
 


 

natural-sk vitaminy.png

Chýbali v Mikulášskom balíčku? Tak si ich kúp so zľavou!

Posilni si imunitu a bojuj proti chrípke, nádche a prechladnutiu prírodnými vitamínmi, ktoré dostaneš v eshope www.natural-sk.sk so zľavou 20 %.

 

Nebuď „neuvoľnený“ 🙂 vďaka tejto silnej trojke

Vápnik + horčík + vitamín CCalMag_Lemon_upr-214x214

Vápnik pomáha k fungovaniu tráviacich enzýmov potrebných pre správnu činnosť tráviaceho ústrojenstva. Vápnik je potrebný na udržanie dobrého stavu kostí a zubov a okrem toho napomáha k správnej funkcii nervového systému a psychiky.

Horčík prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, je veľmi dôležitým prvkom pre dobrý stav organizmu a metabolizmu energie. Je pomocníkom pri udržiavaní pevných kostí.

Vitamín C prispieva k správnej funkcii nervového a imunitného systému. Vitamín C, alebo kyselina askorbová, je vitamín, ktorý má množstvo pozitívnych účinkov na organizmus. Vitamín C sa po užití rozptýli v telesných tekutinách. Je dôležité ho dopĺňať denne. Okrem toho prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom a pomáha znižovať únavu a vyčerpanie.

www.natural-sk.sk


unionlogo_zmensene.jpgVstúp do nového roku s istot(k)ou!logo_istotka_union.png

1) Celoročné cestovné poistenie istotka! do celého sveta

Je určené pre držiteľov preukazu, ktorí nebudú v zahraničí manuálne pracovať, športovať, pohybovať sa v rizikovom prostredí. Poistenie je platné od nasledujúceho dňa po zakúpení poistenia až do posledného dňa platnosti preukazu. Zahŕňa poistenie liečebných nákladov, úrazové poistenie, poistenie batožiny, poistenie všeobecnej zodpovednosti za škody aj poistenie nákladov na technickú pomoc v prípade záchrannej akcie v horách v zahraničí. Poistených je vždy prvých 30 dní pobytu pri každom jednom vycestovaní do zahraničia. Počet ciest do zahraničia počas platnosti poistenia nie je nijako neobmedzený. objednat poistenie online.jpg

CENA poistenia k platnému preukazu ISIC: 13,50 EUR
Ďalšie informácie o poistení TU.
2) Celoročné cestovné poistenie istotka! ŠPORT do celého sveta

Je určené pre držiteľov preukazu, ktorí sa budú v zahraničí venovať rekreačnému športu – vrátane rekreačného lyžovania a snowboardingu (zahŕňa aj zásah horskej služby na svahu!), potápania, splavovania riek (kanoe, kajak), raftingu, vodného lyžovania, jachtingu alebo windsurfingu. Zvyšné podmienky sú rovnaké ako pri poistení istotka!.

CENA poistenia k platnému preukazu ISIC: 20 EURobjednat poistenie online.jpg
Ďalšie informácie o poistení TU.
3) KOMPLEXNÉ cestovné poistenie

Je určené pre držiteľov preukazu, ktorí sa v zahraničí zdržia viac ako 30 dní nepretržite. Používa sa ako dopoistenie na dni, ktoré už nepokrýva poistenie istotka! alebo istotka! ŠPORT. Ak niekto plánuje cestu do zahraničia na 50 dní nepretržite, tak na prvých 30 dní pobytu použije poistenie istotka! alebo istotka! ŠPORT a na zvyšných 20 dní si dokúpi komplexné cestovné poistenie.
Držitelia platného preukazu ISIC majú 30% zľavu na individuálne komplexné cestovné poistenie do zahraničia na jednotlivé cesty.objednat poistenie online.jpg
Ďalšie informácie o poistení TU.
PRIHLÁSENIE SA DO EURO26»