fbpx

Novinky - EURO26

NOVINKY PRE TEBA

Pravidelne sa snažíme rozširovať databázu našich zliav. V poslednom období sme pridali zľavy, ktoré nájdeš nižšie. Využi zľavy u partnerov EURO<26 a dopraj si viac.

EŠTE NEMÁŠ KARTU EURO<26? KÚP SI JU TU.

Mobileonline – 10% zľava na príslušenstvo k mobilom a 2% zľava na mobilné telefóny.

Mobilonline je najväčší špecializovaný predajca telefónov s najširšou ponukou ochranných skiel, krytov, nabíjačiek a ďalšieho príslušenstva na Slovenskom trhu. Nájdi si, čo hľadáš a nakúp na eshope www.mobilonline.sk.

KnihArt – 10% zľava na celý sortiment okrem už zľavnených titulov.

Kníhkupectvá KnihArt sa nachádzajú v regióne Gemer – v mestách Revúca, Rimavská Sobota a Rožňava. Ponúkame knihy, spoločenské hry, darčekový sortiment, regionálnu literaturu… Veríme, že každý bez ohľadu na svoj vek a zameranie, si u nás nájde knihu, ktorá ho poteší.

Bezobalovo – Zľava 5% na celý sortiment v kamennej predajni (iba pri nákupe vážených vecí do vlastných obalov) aj v eshope.

Bezobalovo internetový obchod, ktorý ponúka potraviny na váhu, čapovanú drogériu, prírodnú lokálnu kozmetiku a rôzne ekologické doplnky. Nakupujte v súlade s prírodou…

15% zľava v e-shope Dedoles

Tvoj obľúbený kupón z jesennej kupónky je späť. Vyžiadaj si ho emailom na euro26@ckmsyts.sk (napíš číslo svojej EURO<26-tky) ?

10% zľava v e-shope Panta Rhei

Kupón na dodatočnú 10% zľavu na nákup v e-shope Panta Rhei (platí pri nákupe nad 30 Eur) si vyžiadaj na euro26@ckmsyts.sk. Zľava sa uplatňuje na celkovú cenu objenávky, vrátane aj už zlavnených produktov. ?

mojkolagen.sk

10% zľava na všetky produkty na www.môjkolagen.sk vrátane špeciálnych akcií a balíčkov (okrem Queen a King kolagénov)

Info o zľave: https://euro26.sk/zlavy-na-slovensku/

plnapenazenka.sk

Využi o 20% vyšší cashback pri nákupe cez portál www.plnapenazenka.sk/isic

Cashback zľava je pre držiteľov platných kariet o 20% vyššia ako je uvádzaná zľava v jednotlivých e-shopoch pre ostatných zákazníkov. Napr. shop X ponúka cashback 10%, pre držiteľa platného preukazu ISIC, ITIC a EURO<26 to je 12%.

Info o zľave: https://euro26.sk/zlavy-na-slovensku/plna-pe-azenka/6970

PRIHLÁSENIE SA DO EURO26»