fbpx

TOP zľava na POTRAVINY - EURO26

Celoročná zľava na POTRAVINY

v predajniach TERNO Slovensko s platným preukazom ISIC, ITIC alebo EURO<26!

plagat-terno

2% zľavu na preukaz nie je možné kombinovať s vernostnou kartou Terno, Moja Samoška a Moja karta.

Chcem využiť zľavu, ale nemám preukaz ISIC, ITIC ani Euro<26. 

Nevadí 🙂 Ak si denný študent vysokej alebo strednej školy, objednaj si preukaz ISIC. Ak ste učiteľ, objednajte si preukaz ITIC. Ak neštuduješ, ale stále máš menej ako 27 rokov, objednaj si kartu mladých Euro<26. Stačí jeden klik:button_objednat

Mám preukaz, ktorý mi vydala moja škola, ale už nie je platný.

Nevadí 🙂 Objednaj/te si známku predlžujúcu platnosť preukazu na jeden klik tu alebo si ju zakúp/te priamo na svojej škole.
button_objednat

Dôležitá informácia!

Zľava v potravinách TERNO bude poskytnutá po načítaní čiarového kódu na preukaze, čím sa zároveň overí aj platnosť preukazu.

Ak bol preukaz vydaný pred 1.9.2015, je možné, že sa na ňom čiarový kód nenachádza. Nevadí! 🙂 K preukazu bez čiarového kódu sme vytvorili elektronický kupón, ktorý obsahuje čiarový kód príslušný k preukazu a stačí ho pri pokladni ukázať spolu s preukazom.

moje-kuponyAko ho získam? Prihlásením sa do svojho Účtu držiteľa preukazu.

Ak svoje heslo nepoznám? Získaš ho jednoducho TU.

Po prihlásení do Účtu treba kliknúť na „Moje kupóny“ v menu vľavo, kde je takýto kupón s čiarovým kódom prislúchajúcim k preukazu:

isic

Následne poslať na svoj email (skontrolujte si, prosím, pre istotu aj spamový priečinok), vytlačiť, priložiť k preukazu a zľavu využívať neobmedzene počas platnosti preukazu :).

Pozor, kupón s čiarovým kódom v mobile nie je možné na predajni prečítať, kupón musí byť vytlačený a čitateľný (nedostatočná kvalita tlače môže spôsobiť, že kód nebude možné načítať)! 
 

Otázky? Stačí nám napísať na recepcia@ckmsyts.sk alebo zavolať na 02/3210 1970 (po-pi 08:30-17:00).

PRIHLÁSENIE SA DO EURO26»