fbpx

Vianočná súťaž a aktuálna ponuka zliav - EURO26


 

Vianočná súťaž

Výhercovia

Hraj a vyhraj :-)

Ďakujeme všetkým zapojeným za krásne, vtipné aj dojímavé príbehy o darčekoch. Bola to radosť čítať ich! 🙂
Veríme, že rovnakú radosť budú mať z výhier títo šťastlivci:

1. cena: víkend v Prahe pre 2 osoby od CKM 2000 Travel
Výherca: Dávid Ilčík, Poprad

logo-v-ovale-1.gif

2. cena: poukážka v hodnote 30 € na nákup v eshope WWW.JUSTPLAY.SK
Výherca: Iveta Valová, Radošina

just play.jpg

3. cena: poukážky na nákup kníh v hodnote 40 € od Panta Rhei
Výherca: Patrícia Tlčinová, Nové Zámky

panta rhei_dlzka_06_2013.jpg

4. cena: balíček veselých ponožiek od Beponu v hodnote 16 €
Výherca: Tamara Antolová, Stredný Sliač

bepon.jpg

Srdečne blahoželáme!

Podmienky súťaže nájdeš tu.


Vytvor si originálny adventný kalendár

Poteš na Vianoce svojich blízkych originálnym adventným kalendárom z Fotolabu.

adventny-kalendar_fotolab.jpg

Môžeš si vytvoriť adventný kalendár v 3 alternatívach:

  • s fotografiami – za každým okienkom čaká malý záber z Tvojho života. Prekvapenie vybrané s láskou, ktoré vyčarí úsmev každý deň.
  • s čokoládou KINDER – poteš svojich najmenších príbuzných skutočne výnimočným adventným kalendárom s obľúbenými Kinder® čokoládkami a milou fotografiou na obale kalendára.
  • s pralinkami FERRERO – babka, dedko, rodičia, priatelia alebo kolegovia si zaslúžia len to najlepšie s príjemnou spomienkou na obale kalendára.

 
fotolab_cewe.jpg Výroba adventného kalendára trvá 7-10 dní a pri objednávke s doručením a platbou na predajniach Fotolab si s platným preukazom ISIC môžeš uplatniť 11% zľavu na výrobu takéhoto kalendára.
>>Predajne Fotolab-u nájdeš po kliknutí tu.


 

Relax v horách so zľavou na ubytovanie
Zrelaxuj v zimnej prírode slovenských hôr už na začiatku zimnej sezóny. S preukazom ISIC môžeš výrazne ušetriť na ubytovaní v týchto zariadeniach:

penzion-pazicky-zima.jpg
Zbojnícka chata

20% zľava z ceny ubytovania
Starý Smokovec, Starý Smokovec
www.zbojnickachata.sk
Penzión Pažický
10% zľava z ceny ubytovania pre vlastnika karty, 10% zľava z účtu v reštaurácii pre vlastníka karty
Stará Lesná 151, Tatranská Lomnica
www.pazicky.com

ad-spiezovec.jpgAD Spiežovec
40% zľava
na ubytovanie z pultových cien
Mistríky 456, Donovaly
www.spiezovec.com

Chata Vrátna
15% zľava z ceny ubytovania na chate Vrátna /okrem pobytu od 24.12. do 2.1./
Lyžiarske stredisko, Terchová
www.chatavratna.eu
 
Hotel Boboty Vrátna
15% zľava z ceny ubytovania a služieb hotela Boboty /okrem pobytu od 24.12. do 2.1./
Lyžiarske stredisko, Terchová
www.hotelboboty.sk


 

Zohrej sa a zabav sa v termál parkoch a aquaparkoch

Po dobrej lyžovačke alebo prechádzke v zimnej prírode dobre padne zohriatie v termálnej vode týchto aquaparkov, v ktorých ušetríš pri vstupe s preukazom ISIC.

 
tatralandia_2012_male.jpgAquapark Tatralandia

Pre držiteľa platného preukazu platí tarifa Študent – zľavnená cena vstupov do AQP Tatralandia v zmysle aktuálneho pultového cenníka vstupov.

Najväčší vodný svet v strednej Európe, Wellness & Fun 365 dní v roku. Naviac krytý raj Tropical Paradise je garanciou leta v každom počasí – skutočná atmosféra prímorského sveta s tropickou flórou a palmami, kúpanie v slanej morskej vode a 30 stupňová teplota bez ohľadu na vonkajšie počasie. Unikátna priehľadná strešná fólia v Tropical Paradise Vám poskytne nielen nádherný výhľad na Tatry, ale prepúšťa aj slnečné žiarenie a umožňuje prírodné opaľovanie počas celého roka. Toto všetko zažijete len v Tatralandii.

www.tatralandia.sk
 
aquacity.pngAquaCity Poprad

aquacity_blue_diamond.jpgVstupné z tarify Študent na všetky služby

Relaxačno-športový areál AquaCity v Poprade využíva geotermálnu energiu popradského vrtu s teplotou takmer 50 °C. Dominantou areálu je celoročná prevádzka, nerezové bazény a UV čistenie vody. V areáli sa nachádza krytý plavecký 50 m bazén, celoročné termálne bazény s teplotou vody 28 až 30 °C, kde si návštevníci postupne vyskúšajú vodný hríb, perličky, vírivky, hojdací zvon a tobogany.

bluesapphire11.jpgV mori zábavy objavia malí cestovatelia Ostrov pokladov. V duchu jedného z najpopulárnejších diel histórie sa vybudoval detský bazén Treasure Island v štýle exotického zálivu, v ktorom nechýba stroskotaná loď so šmýkačkami a tobogánmi.

K atraktívnym častiam patrí krytý relaxačný bazén Blue Diamond a bazén Sapphire. Tieto bazény sú naplnené kryštálovo čistou vodou obsahujúcou až dvadsať rôznych minerálov podporujúcich zdravie.

Nemenej atraktívny je Vitálny svet s komplexom sáun ako mentolová, parná, soľná, fínska, kvetinová a príjemnou atrakciou je snežná jaskyňa, kde skutočne sneží po celý rok.

www.aquacity.sk
 

gino paradise besenova_2015.jpgGINO PARADISE Bešeňová

10% zľava na celodenné vstupy Thermal, Sea and Fun Packet

V GINO PARADISE Bešeňová sa môžete tešiť na:
• 8 vonkajších geotermálnych bazénov (plavecké bazény, relaxačné bazény s vodnými lavicami a chŕličmi)
• 5 vonkajších bazénov s čírou ohrievanou vodou (Divoká rieka, plavecký bazén, relaxačný bazén Mara, detský bazén, dopadový bazén)
• 2 vnútorné antikorové bazény (plavecké, relaxačný a rodinný bazén)
• 3 vonkajšie vírivky
• 8 vonkajších toboganov a šmýkačiek
• 7 vnútorných toboganov
• exkluzívne Wellness & Spa
• ubytovanie, reštaurácia a bary priamo v areáli
• skvelý animačný program počas celého leta
• teplota vody 36 – 41 °C
• areál otvorený celoročne

U nás si môžete vybrať: termálnu alebo číru vodu.

www.ginoparadise.sk
 

galandia.jpgTermál centrum GALANDIA vodný svet

20% zľava na vstup do termálneho centra. Zľava sa nedá kumulovať s inými akciovými vstupmi a zľavami.

Centrom termálneho komplexu s celoročnou prevádzkou je hlavný objekt, v ktorom z pohľadu návštevníkov hrá rozhodujúcu úlohu bazénová hala so štyrmi nerezovými vnútornými bazénmi v celkovej rozlohe 513 m2. V rámci haly je možné využiť služby aj samoobslužnej reštaurácie, na galérii sú
umiestnené šatne pre mužov a ženy s hygienickými zariadeniami. K dispozícii sú aj základné relaxačné služby – masáže. Otváracia doba od 10.00 do 22.00.
galandia_vnutorna.pngVNÚTORNÁ ČASŤ (celoročná prevádzka) OBSAHUJE:
• veľký relaxačný bazén
• hypertermálny kľudový bazén
• detský bazén
• dojazdový bazén
• 1 uzavretý tobogán
• saunový svet (infra sauna, fínska sauna, parná sauna)
• fast food
• bar

www.galandia.sk

 
 
oravice.jpgMeander Thermal Park Oravice
10% zľava z tarify Študent na všetky typy vstupov.

obrazok_oravice.jpg Aquapark Oravice leží na území Oravy – Západné Tatry – Roháče. Pre návštevníkov má k dispozícii 6 bazénov. Dva relaxačné bazény spájajú prieplavom vonkajší a vnútorný bazén, návštevníci si preto môžu vychutnávať relax za každého počasia. V relaxačných bazénoch sa nacháza množstvo vodných atrakcií, ako sú masážne
lavice, masážne trysky, chrliče vody a podobne. Športovo – relaxačný bazén s termálnou vodou je prepojením športových aktivít a relaxu. Časť bazénu je vyhradená aktívnym športovcom, ktorým je k dispozícii plavecká dráha s dĺžkou 25 metrov. Najzaujímavejšou časťou športovo – relaxačného bazénu je bazén s umelými vlnami. Pre deti je určený detský bazén a pre milovníkov masáží dva whirpool bazény. Na zábavu slúži tak isto 100 metrov dlhý tobogan. V Aquaparku Oravice sa tiež nachádzajú masážne priestory, sauna a morský aerosolový kúpeľ. Pýchou zariadenia je prírodná geotermálna voda, ktorá vyviera pri teplote 58°C z hĺbky až 1611m. Táto prírodná voda sa po ochladení vlieva do bazénov, ktorých teplota vody sa pohybuje od 28 do 38°C. Voda má jedinečné blahodárne účinky na celý organizmus. Je vysoko mineralizovaná, sodno-vápenato-horečnato-siričitá s vysokým obsahom železa.

www.meanderthermal.com
 

Zľavnené vstupné Aquatermal pre držiteľa platnej karty:

Celodenný vstup – 6 € (namiesto 10 €)
3-hodinový vstup – 5 € (namiesto 8 €)
2-hodinový vstup – 4 € (namiesto 6 €)

Areál Aquatermalu Strehová je nový, prešiel komplexnou rekonštrukciou a revitalizáciou. V areáli je celoročne v prevádzke vnútorný vitálny svet s bazénmi a saunový vitálny svet.

www.strehova.sk
 

sklene_teplice_logo.pngLiečebné termálne kúpele Sklené Teplice

15% zľava na vstup do Jaskynného parného kúpeľa, Kúpeľa Márie Terézie zrekonštruovaného v tureckom štýle a do Saunového sveta s piatimi druhmi sáun, termálnym bazénom s rozmermi 14x3m a tepidáriom.

obrazok_sklene teplice.jpg Jedinečné kúpele ležiace v krásnom prírodnom prostredí na úpätí Štiavnických vrchov s horúcimi liečivými prameňmi, ktoré sú bohaté na magnézium a kalcium.

Európsky unikát – Jaskynný parný kúpeľ – Parenica – liečivá voda 42°C z termálnych prameňov ústi priamo do jaskyne a svojou teplotou vyhrieva prírodný jaskynný bazén. Voda v Parenici, ako aj vo všetkých termálnych pokojových bazénoch je absolútne prírodná, bez použitia akýchkoľvek chemických prísad a tým, že sa každý deň vymieňa, je vhodná aj pre klientov citlivých na bazénové vody.
Úžasný oddych v saunovom svete (dvojhodinový relax na posilnenie imunitného systému, 3 parné aromasauny v antickom štýle, fínska sauna, sprchová oáza s vedrami odvahy, infrasauna na prehriatie kĺbov, ľadopád a tepidárium s troma vyhrievanými kamennými kreslami).

Bohatá ponuka výnimočných masáží, rašelinové zábaly, podvodné bylinkové masáže a špeciálne relaxačné programy, novinkou je ponuka Thajských masáží a bankovanie.

www.kupele-skleneteplice.sk


Cestuj, športuj a zabávaj sa bez obáv!

Objednaj si celoročné cestovné poistenie od Union poisťovne, ktoré Ťa chráni aj pri lyžovaní, snowboardovaní a ďalších rekreačných športoch počas roka.Podľa typu plánovanej dovolenky si môžeš vybrať:

1) Celoročné cestovné poistenie istotka! do celého sveta

Je určené pre držiteľov preukazu, ktorí nebudú v zahraničí manuálne pracovať, športovať, pohybovať sa v rizikovom prostredí. Poistenie je platné od nasledujúceho dňa po zakúpení poistenia až do posledného dňa platnosti preukazu. Zahŕňa poistenie liečebných nákladov, úrazové poistenie, poistenie batožiny,

poistenie všeobecnej zodpovednosti za škody aj poistenie nákladov na technickú pomoc v prípade záchrannej akcie v horách v zahraničí. Poistených je vždy prvých 30 dní pobytu pri každom jednom vycestovaní do zahraničia. Počet ciest do zahraničia počas platnosti poistenia nie je nijako neobmedzený. objednat poistenie online.jpg

CENA poistenia k platnému preukazu ISIC: 13,50 EUR
Ďalšie informácie o poistení TU.

2) Celoročné cestovné poistenie istotka! ŠPORT do celého sveta

Je určené pre držiteľov preukazu, ktorí sa budú v zahraničí venovať aj rekreačnému športu – vrátane rekreačného lyžovania a snowboardingu (zahŕňa aj zásah horskej služby na svahu!), potápania, splavovania riek (kanoe, kajak), raftingu, vodného lyžovania, jachtingu alebo windsurfingu. Zvyšné podmienky sú rovnaké ako pri poistení istotka!.

CENA poistenia k platnému preukazu ISIC: 20 EURobjednat poistenie online.jpg
Ďalšie informácie o poistení TU.

3) KOMPLEXNÉ cestovné poistenie

Je určené pre držiteľov preukazu, ktorí sa v zahraničí zdržia viac ako 30 dní nepretržite. Používa sa ako dopoistenie na dni, ktoré už nepokrýva poistenie istotka! alebo istotka! ŠPORT. Ak niekto plánuje cestu do zahraničia na 50 dní nepretržite, tak na prvých 30 dní pobytu použije poistenie istotka! alebo istotka! ŠPORT a na zvyšných 20 dní si dokúpi komplexné cestovné poistenie.

Držitelia platného preukazu ISIC majú 30% zľavu na individuálne komplexné cestovné poistenie do zahraničia na jednotlivé cesty.objednat poistenie online.jpg

Ďalšie informácie o poistení TU.


Poisti si imunitu

Nenechaj sa na sviatky uložiť do postele nádchou, chrípkou alebo iným neduhom.Poisti si imunitu chutným cmúľacím multivitamínom s príchuťou čerešní a čokolády, ktorý dostaneš s 20% zľavou v eshope www.natural-sk.sk

chocolate-1-295x275.jpg

Multivitamín čerešňa – čokoláda je komplexom vitamínov a minerálov v tabletkovej – cmúľacej forme. 1 dávka obsahuje všetky dôležité vitamíny, minerály a ďalšie aktívne látky, ktoré majú pozitívny vplyv na celkovú vitalitu. Tento multivitamín je výnimočný svojou chuťou vďaka svojej kombinácii čerešne a čokolády.

www.natural-sk.sk
 


 

PODMIENKY SÚŤAŽE „Vianočná súťaž“

Vyhlasovateľ súťaže: CKM združenie pre študentov, mládež a učiteľov, so sídlom Vysoká 32, Bratislava, registrácia MV SR : VVS/1-900/90-11747 (ďalej len„CKM SYTS“)

Do súťaže sa môže zapojiť každý držiteľ platného preukazu ISIC v období od 23.11.2015 do 13.12.2015. Zaslaním krátkeho príbehu, fotky, alebo videa na tému vianočných darčekov emailom na adresu marketing@ckmsyts.sk sa držiteľ preukazu zapojí do súťaže. Pre zaradanie do zoznamu súťažiacich je potrebné uviesť v zaslanom emaile aj meno, priezvisko a číslo platného preukazu. Zapojením do súťaže dáva zapojený súhlas so zverejnením príbehu, fotky alebo videa v komunikačných kanáloch CKM SYTS.

Databáza súťažiacich pre zlosovanie prvej ceny bude pozostávať zo všetkých držiteľov preukazov ISIC, ITIC a EURO<26, ktorí splnili súťažné podmienky uvedené vyššie. Databáza súťažiacich pre zlosovanie druhej, tretej a štvrtej ceny bude pozostávať z držiteľov preukazov ISIC, ktorí splnili súťažné podmienky uvedené vyššie. Výhercovia budú určení 16.12. a uverejnení na tejto internetovej stránke a informovaní e-mailom na adresu, ktorú zadali pri vstupe do súťaže. Výhry budú víťazom súťaže zaslané poštou na adresu, ktorú uviedli pri kúpe preukazu, v lehote 7 dní. Určenie víťazov je definitívne a záväzné v každom ohľade a nemožno ho spochybniť, alebo sa proti nemu odvolať.

V prípade, že výherca nereaguje na výzvu organizátora na e-mailovú adresu alebo mobilné číslo uvedené výhercom o doručení, prípadne prevzatí výhry v lehote 3 mesiace od dátumu ukončenia súťaže, výherca stráca na výhru nárok.

Výhry nie je možné vyplatiť alternatívne v hotovosti ani vymeniť za iné výhry. Výhry v zmysle ustanovenia § 845 Občianskeho zákonníka (zákon č. 40/1964 Zb. v znení neskorších predpisov) nemožno vymáhať súdnou cestou.

Organizátor súťaže nezodpovedá za akékoľvek prípadné škody, ktoré výhercovi vzniknú v súvislosti s účasťou v súťaži či v súvislosti s použitím výhry. Výherca nie je oprávnený požadovať od organizátora súťaže žiadne dodatočné nároky nad rámec poskytnutej výhry.

Organizátor súťaže si vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť pravidlá súťaže vrátane doby ich platnosti, súťaž predčasne ukončiť alebo úplne zrušiť, či predĺžiť bez udania dôvodu.

Organizátor súťaže nenesie zodpovednosť za akékoľvek technické či transakčné problémy v súvislosti s účasťou v súťaži.

Daň z príjmu, ktorej podlieha nadobudnutie výhry podľa platných právnych predpisov Slovenskej republiky, ako aj všetky ostatné poplatkové povinnosti ako napríklad zdravotné poistenie, ktoré sa môžu prípadne vzťahovať na nadobudnutie výhry výhercom, budú hradené Výhercom v celej zákonom stanovenej výške. Organizátor nebude zodpovedať za dane vyplývajúce z výhry podľa príslušného zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov.

Účasťou v súťaži prejavuje každý súťažiaci svoj súhlas s tým, že organizátor súťaže je oprávnený zhromažďovať, uchovávať a spracúvať jeho osobné údaje, t.j. meno, priezvisko a adresa, na marketingové účely kedykoľvek v budúcnosti, pričom k osobným údajom môžu byť priradené aj ďalšie údaje získané zákonným spôsobom. Súťažiaci poskytuje týmto pre prípad získania výhry aj súhlas s využitím osobných údajov (meno, priezvisko, adresa) na ich prezentáciu a spracovanie v propagačných materiáloch organizátora súťaže, v oznamovacích prostriedkoch a na internete, a to výlučne na marketingové účely.

Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné, súhlas s ich spracovaním a prechovávaním pre účely realizácie súťaže je súčasťou podmienok účasti v súťaži. Súťažiaci si je vedomý svojich práv v zmysle ustanovenia § 28 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

 

 

PRIHLÁSENIE SA DO EURO26»