fbpx

Zimné zľavy - EURO26

Aj v zimnej sezóne 2018/2019 patrí preukaz EURO<26 k povinnej výbave každého lyžiara a snowboardistu.

Uplatni si zľavu pri kúpe skipasu vo viac ako 20 lyžiarskych strediskách na Slovensku.

Ak preukaz EURO<26 ešte nemáš, objednaj si ho TU ešte DNES.

Aké zľavy ti preukaz ponúka? 

S tvojím preukazom EURO<26 si môžeš uplatniť:

  • Zľavu na skipas
  • Zľavu na ubytovanie
  • Zľavu na stravovanie
  • Zľavu na školu lyžovania
  • Zľavu v požičovni

 

Lyžovačku so zľavou až 5 % a s garanciou snehu si môžeš užiť aj v Alpách vďaka CKM 2000 Travel. Klikni pre viac info.

Pozri sa nižšie na všetky strediská, kde si takéto zľavy uplatníš.

Nízke Tatry – Chopok sever a Chopok juh

Tarifa JUNIOR (cca 20% zľava z ceny dospelého skipasu) – zľavu je aktuálne možné si uplatniť v pokladniach lyžiarskeho strediska po predložení platného preukazu

10% zľava na školu snowboardingu v LS Jasná

 

Jasná Nízke Tatry ako najväčšia lyžiarska aréna s výbornými podmienkami pre zimné športy na Slovensku ponúka nekonečné možnosti aktivít, zábavy a aktívneho oddychu. Na vrchol Chopku sa dopravíte najmodernejšími lanovkami Funitel alebo 15-miestnymi kabínkovými lanovkami. Stredisko ponúka 50 km perfektne upravených zjazdoviek rôznych obtiažností, vhodných pre začiatočníkov, rodiny s deťmi, pokročilých lyžiarov a aj na usporiadanie pretekov svetovej úrovne.

Vysoké Tatry – Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso, Starý Smokovec

Tarifa JUNIOR (cca 20% zľava z ceny dospelého skipasu) – zľavu je aktuálne možné si uplatniť v pokladniach lyžiarskeho strediska po predložení platného preukazu

10% zľava na školu snowboardingu v LS Vysoké Tatry – Tatranská Lomnica

 

Lyžovačka v najmenších veľhorách sveta je okúzľujúcou objaviteľskou cestou na lyžiach po 26 kilometroch tratí pozdĺž celým pohorím od Tatranskej Lomnice cez Starý Smokovec až po Štrbské Pleso. Na tejto výprave lyžiarov príjemne potešia bezdotykové skipasy a 18 najmodernejších vlekov a lanoviek.

Penzión Pažický Stará Lesná – 10% zľava na stravovanie a ubytovanie po celý rok

Možnosť ubytovania so zľavou vo Vysokých Tatrách poskytuje penzión rodinného typu – Penzión Pažický v Starej Lesnej. Všetkých 13 izieb je zariadených nábytkom z prírodného dreva a majú vlastné sociálne zariadenie. Na izbách nechýba ani TV/SAT – prípadne rádio.

Penzión Karpatia Tatranská Lesná– 15% zľava z ceny ubytovania s raňajkami v turistickej časti penziónu

Rodinný penzión Karpatia stojí na pravom brehu Studeného potoka v Tatranskej Lesnej, na ceste medzi Tatranskou Lomnicou (1.5km) a Starým Smokovcom (3km).Penzión sa nachádza na pokojnom mieste, z troch strán chránený tatranskými lesmi.

LS Vrátna Free time zone

20% zľava z tarify dospelý na jedno a viacdenné skipasy

15 % zľava z tarify dospelý na 4-hodinový skipas

15% zľava na ubytovanie a služby Hotela Boboty (okrem pobytu 24.12.-2.1.)

15% zľava na služby Sport Academy Vrátna/ požičovňa, servis a babysitting

 

Vrátna Free Time Zone je lyžiarske stredisku priamo v srdci Národného parku Malá Fatra, neďaleko rázovitej obce Terchová. Kopec akcií a zážitkov na snehu sľubuje lyžovačka v stredisku, v ktorom si na svoje príde každý. Ponúka totiž možnosti pre začiatočníkov ako aj pre pokročilých lyžiarov, vyznávačov snowboardingu, extrémneho lyžovania či skialpinizmu. Stredisko sa delí na štyri lokality – Paseky, Poludňový Grúň a Chleb.

PARK SNOW Donovaly

20% zľava z tarify DOSPELÝ (tarifa JUNIOR) na 7-hodinové a 4-hodinové skipasy. Držiteľ karty má nárok zakúpiť si skipas so zľavou IBA pre seba!

PATTY SKI– 20% zľava z ceny zapožičania lyžiarskeho vybavenia a 20% zľavu na školu lyžovania a snowboardingu

DAMI´sport– 10% zľava z ceny zapožičania športových potrieb a 10% zľavu na školu snowboardingu a lyžovania

 

Vynikajúce lyžiarske podmienky so skvelými traťami pre slalom, zjazd, bežkovanie alebo čoraz atraktívnejší snowboarding a freeskiing. Lyžiarske trate v nadmorskej výške 900 – 1361 m s celkovou dĺžkou 11 km sú technicky zasnežované a vždy perfektne upravené pre lyžiarov všetkých vekových kategórií.

AD Spiežovec – 40% zľava z výhodných cien ubytovania.

Príďte zrelaxovať do PARKu SNOW Donovaly a využite výnimočnú ponuku – 40% zľava z výhodných cien ubytovania v atraktívnom prostredí Donovál v apartmánovom dome Spiežovec a všetky ďašie výhody spojené s Vaším pobytom u nás! Pri pobyte na 3 a 6 nocí majú klienti nášho zariadenia množstvo ďalších zliav na skipasy, na vstup do GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ, HOLIDAYPARK KOVÁČOVÁ…

SnowParadise Veľká Rača Oščadnica

tarifa JUNIOR

10% zľava na akýkoľvek servis lyží alebo snowboardov a požičovňu lyžiarskej výstroje

 

Snowparadise Veľká Rača je najväčšie lyžiarske stredisko na severnom Slovensku. Ponúka 14 km tratí v 3 prepojených dolinách. S nami zažijete skvelú lyžovačku na 15 zjazdovkách rôznych náročností. Pre bežkárov máme pripravené trate v celkovej dĺžke 12,5 km. Máte radi adrenalín? U nás zažijete jazdu ratrakom, jazdu na najdlhšej bobovej dráhe v strednej Európe a svoje schopnosti môžete otestovať v Freeride zóne.

Winter Park Martinky

20% zľava (tarifa JUNIOR) na všetky typy skipasov okrem rodinných, sezónnych a už zľavnených skipasov.

 

Individuálna či rodinná lyžovačka na prírodnom snehu to je Winter Park Martinky, jedno z mála „mestských“ lyžiarskych stredísk na Slovensku. Winter Park Martinky sa nachádza v Malej Fatre, priamo nad mestom Martin, v nadmorskej výške 1150 – 1456 m n. m. Je známe výbornými lyžiarskymi traťami, nádhernou prírodou a výhľadom na všetky slovenské horstvá a na Martin.

www.martinky.com

 

 

 

Relax Center Plejsy

11% zľava na celodenné skipasy z tarify DOSPELÝ

 

Tradícia lyžovania na Plejsoch siaha do roku 1952. Areál sa rozprestiera na severných svahoch Krompašského vrchu (1025 m), 2 km od mesta Krompachy a 70 km od Vysokých Tatier. Stredisko bolo v posledných rokoch výrazne dobudované. Komfort a kapacita jeho využitia sa podstatne zvýšili a centrum bolo schválené ako oficiálne Stredisko olympijskej prípravy slovenskej reprezentácie. Medzinárodná lyžiarska federácia homologizovala trate pre slalom, obrovský slalom a super obrovský slalom, Plejsy hostili už niekoľko ročníkov Európskeho pohára.

www.plejsy.com

 

 

 

 

Jasenská dolina – Kašová a Lehota

20% zľava na skipasy z tarify DOSPELÝ. Zľava sa nevzťahuje na jednotlivé jazdy a snowtubing.

 

Nachádza sa na turčianskej strane Veľkej Fatry, pod severnými svahmi vrchu Lysec (1381m), 12 km juhovýchodne od Martina.

Stredisko KAŠOVÁ sa nachádza v dolnej časti Jasenskej doliny (2,5 km od obce Belá – Dulice). V stredisku sú rôzne typy lyžiarskych vlekov (3 vleky do 200 m, 3 vleky nad 200 m) a štvorsedačková lanovka ENTERPRISE.

Stredisko LEHOTA sa nachádza v strednej časti Jasenskej doliny (1 km východne od strediska KAŠOVÁ). Lyžiarske terény sú vhodné pre náročnejších lyžiarov. Stredisko nie je mechanicky zasnežované, je závislé od poveternostných podmienok.

www.jasenskadolina.sk 

 

 

 

 

 

Salamandra Resorts

Tarifa DETI(cca 25% zľava z tarify DOSPELÝ) na poldenné a celodenné skipasy

 

Lyžiarske stredisko Salamandra Resort je najjužnejšie stredisko so štvorsedačkovou lanovkou na Slovensku. Nachádza sa uprostred unikátnej prírody Štiavnických vrchov v blízkosti obcí Hodruša Hámre a Štiavnické Bane. Zaujímavo členená zjazdovka dlhá 1450 m s prevýšením 271 m je umelo zasnežovaná po celej dĺžke a uspokojí potreby všetkých klientov. Nájdete tu požičovňu lyžiarskej výstroje, lyžiarsku školu či skiservis.

LK Baba, Pezinok a LK Zochova Chata – Piesok

20% zľava na celodenné a 4-hodinové skipasy z tarify DOSPELÝ (platí pri nezľavnenom cenníku)

 

Ani nie pol hodinu od Bratislavy je vzdialené lyžiarske stredisko Pezinská Baba, v ktorom si zimu užijú nielen priaznivci klasického zjazdového lyžovania, ale aj „bežkári“ a snowboardoví jazdci. V stredisku je k dispozícii sedem vlekov a tri zjazdovky rôznej náročnosti v sumárnej dĺžke 2910 m, ktoré sú vybavené technickým zasnežovaním a umelým osvetlením. Súčasťou zjazdoviek už niekoľko sezón býva – pri dostatku snehu – aj Snowpark pre snowboardistov.

SKI PARK Kubínska hoľa

Tarifa JUNIOR na všetky typy skipasov (cca 15-20% zľava z tarify DOSPELÝ)

 

Skipark Kubínska Hoľa nachádzajúci sa v blízkosti mesta Dolný Kubín je stredisko ohodnotené 5 hviezdičkami v kategorizácii slovenských stredísk, čo garantuje kvalitu ponúkaných služieb. Výborné lyžiarske terény v nádhernej prírode Oravskej Magury s prekrásnym výhľadom na dolnú aj hornú časť Oravy, Nízke aj Západné Tatry a protiľahlé Chočské pohorie, Malú a Veľkú Fatru sú zárukou nezabudnuteľného zážitku z lyžovania.

LS Ružomberok – Malinô Brdo

Tarifa DETI na celodenný skipas (zľava 15-40 % z tarify DOSPELÝ)

 

Lyžiarske stredisko Ružomberok – Malinô Brdo s pôvodným názvom SKI PARK Ružomberok sa nachádza na úbočiach Veľkej Fatry nad mestom Ružomberok v nadmorskej výške 545 až 1209 m.n.m. Vstupnou bránou do strediska je mestská časť Hrabovo, odkiaľ vedie na Malinô Brdo moderná 8-miestna kabínková lanovka. Priamo v centre strediska sa nachádza 4-miestna sedačková lanovka, 2 lyžiarske vleky a 4 vleky pre začiatočníkov a deti. Okrem toho je návštevníkom k dispozícii nový snowboardový park, skiservis, lyžiarska a snowboardová škola.

Tále Ski, Golf & Hotel Resorts

20% zľava z ceny jednodňového a viacdňového skipasu z tarify DOSPELÝ

 

Stredisko Tále ponúka 6 lyžiarskych vlekov, 2,77 km umelo zasnežovaných zjazdoviek, večerné lyžovanie. Pre vyznávačov klasického lyžovania je v pôsobivom prostredí zasneženého golfového ihriska k dispozícii 6,5 km upravovaných bežeckých tratí. Samozrejmosťou je požičovňa lyžiarskej a snowboardovej výstroje, lyžiarska a snowboardová škola, škôlka, detský kútik.

ORAVA SNOW, Oravská Lesná

10% zľava z tarify DOSPELÝ na celodenné skipasy

 

Zimné stredisko ORAVA SNOW leží v najstudenšej slovenskej doline v katastri obce Oravská Lesná, nachádzajúcej sa v Oravských Beskydách na hraniciach s Poľskom.

Stredisko tvorí 6 hlavných, denne upravovaných, zjazdových tratí, ktoré sa rozkladajú na 2 kopcoch (Kohútik, Lehotská) a sú navzájom prepojené dopravnými zariadeniami – moderná 4 sedačková lanovka a 4 lyžiarske vleky. Umelé zasnežovanie je na 3 kľúčových zjazdových tratiach a umožňuje garanciu prevádzky v lokalite Lehotská ako aj v lokalite Kohútik.

LS Žiarce, Demänovská dolina

Tarifa DETI na celodenné a viacdenné skipasy (zľava 15 % a viac z tarify DOSPELÝ)

 

Lyžiarsky areál Žiarce, ako celoročné stredisko sa nachádza v blízkosti liptovskej obce Pavčina Lehota na úpätí Nízkych Tatier, pri vstupe do Demänovskej Doliny, v nadmorskej výške 760m. V zimnom období ponúka lyžiarske služby na štyroch zjazdovkách s technickým zasnežovaním, ktoré sú denne upravované. Návštevníci môžu využiť i večerné lyžovanie pri umelom osvetlení.

Skalka arena

20% zľava na celodenné skipasy z tarify DOSPELÝ

 

Lyžiarske stredisko Skalka arena sa nachádza v pohorí Veľkej Fatry v Kremnických vrchoch neďaleko stredovekého kráľovského banského mesta Kremnica. Výnimočne dlhá zimná sezóna tu začína v polovici decembra a končí v polovici apríla. Nájdete tu 5 vlekov a 4 zjazdovky rôznej obtiažnosti s umelým zasnežovaním.

Ski Blanc Ostrý Grúň – Kollárová

Tarifa DETI

 

Ski Blanc Ostrý Grúň je strediskom pre mladých ako aj rodiny, v rodinnom prostredí malebných hôr pohoria Vtáčnik, v blízkosti Žarnovice. Ski Blanc ponúka zjazdové trate pre pokročilých, ale aj výučbu lyžovania na lyžiarskych kurzoch.  Okrem celodenného je v ponuke aj večerné lyžovanie a parkovanie priamo pri vlekoch.

Ski Čertov Javorníky, Lazy pod Makytou

Držitelia platných preukazov majú 10% zľavu na celodenné skipasy z tarify dospelí

10% zľava z ceny ubytovania v turistickej ubytovni

 

Ski Čertov Javorníky sa nachádza v pohorí Javorníky, 20 km od Púchova (zjazd z diaľnice), v chránenej krajinnej oblasti Kysuce na slovensko-moravskom pohraničí.Ponúka 7 vlekov s prepravnou kapacitou viac ako 2800 osôb za hodinu a 7 zjazdových tratí, technické zasnežovanie, bezplatné parkovanie, lyžiarsku školu, servis a požičovňu lyží.

Skiland Stará Myjava

Tarifa DETI

 

Lyžiarske stredisko Skiland Stará Myjava ponúka príjemnú rodinnú atmosféru v krásnom prostredí Myjavských Kopaníc za výborné ceny. Tri lyžiarske trate sú strednej náročnosti a sú denne upravované.K príjemnej nálade prispieva ozvučenie a osvetlenie strediska. Bufet ponúka príjemné posedenie pri krbe, širokú škálu jedál a nápojov.

Celoročné cestovné poistenie istotka! od Unionu do celého sveta

Je určené pre držiteľov preukazu, ktorí nebudú v zahraničí manuálne pracovať, športovať, pohybovať sa v rizikovom prostredí. Poistenie je platné od nasledujúceho dňa po zakúpení poistenia až do posledného dňa platnosti preukazu.

CENA poistenia k platnému preukazu EURO<26: 13,50 EUR 
Poistenie ONLINE vybavíš TU.

Celoročné cestovné poistenie istotka! ŠPORT od Unionu do celého sveta

Je určené pre držiteľov preukazu, ktorí sa budú v zahraničí venovať rekreačnému športu – vrátane rekreačného lyžovania a snowboardingu (zahŕňa aj zásah horskej služby na svahu!).

CENA poistenia k platnému preukazu EURO<26: 20 EUR
Poistenie ONLINE vybavíš TU.

PRIHLÁSENIE SA DO EURO26»