fbpx

Zľavy Banskobystrický kraj - EURO26

Letné kúpaliská

strehova aquatermal.jpgAquatermal a KUPKO Strehová

Zľavnené vstupné KUPKO pre držiteľa platného preukazu:
obrazok_strehovva.jpgCelodenný vstup – 4,5 €(namiesto 6 €)
3-hodinový vstup  – 3,5 €(namiesto 5 €)
2-hodinový vstup  – 3 € (namiesto 4,50 €)
Zľavnené vstupné Aquatermal pre držiteľa platného preukazu:
Celodenný vstup –  6 € (namiesto 10 €)
3-hodinový vstup  – 5 € (namiesto 8 €)
2-hodinový vstup  – 4 € (namiesto 6 €)

Areál Aquatermalu Strehová je vo vonkajšom areáli Kupka Aquatermal funguje 6 sezónnych bazénov (od mája do septembra) s teplotou vody od 24°C do 35°C. V  areáli je celoročne v prevádzke vnútorný vitálny svet s bazénmi a saunový vitálny svet. Tešíme sa na Vašu návštevu.

www.strehova.sk


Kúpalisko Tepličky

Kúpalisko sa nachádza na okraji mesta Krupina, je v susedstve s prírodou a tým vytvára veľmi príjemné prostredie pre zábavu a oddych.
Nachádazjú sa tu 4 bazény:
Plavecký: 12,5 x 25 x 1,5 m; 23°C
Neplaveclý: 10 x 6,5 x 0,4 – 0,9 m; 26°C
Detský: 10 x 5 x 0,3 m; 32°C
Sedací 5 x 3 x 0,6 m; 34 °C
Poskytovaná zľava: 0,50 eur z ceny vstupného pre dospelých.


Kúpalisko Neresnica 

Kúpalisko Neresnica – Zvolen ponúka svojim návštevníkom ideálny relax počas teplých slnečných dní so zľavou pre držiteľov kariet.
Poskytovaná zľava: 1 euro z ceny vstupného pre dospelých.


aqualand bb.pngAqualand Banská Bystrica

Pre držiteľa platnej karty celodenné vstupné za 4,90 €(namiesto 5,90 €) a po 16. hodine vstupné 4,20 €(namiesto 5,30 €), pred 10. hodinou vstupné 4,20 € (namiesto 5,30 €)
obrazok_aqualand.pngSúčasťou plážového kúpaliska je aj jazero s rozlohou 2,5 ha, 6 bazénov s celkovou vodnou plochou 4600 m2, 2 tobogany, 4-dráhová vodná šmýkačka, 3 ihriská na plážový volejbal, 2 futbalové ihriská, 18 dráhový minigolf, bowlingová a bedmintonová hala, stoly na stolný tenis a k dispozícii sú aj vodné bicykle.
Na jazere sa nachádza aj wakeboardingový park s najdlhšou priamou dráhou na vodné lyžovanie s prekážkami na Slovensku (stredná časť jazera – čím sa vytvárajú aj vlny na vodnej ploche s priaznivým vplyvom proti rastu rias), na wake vlek je jednotné vstupné bez zľavy.
K dispozícii je rozšírená oddychová terasa a viac lehátok pri minerálnom 50m bazénevodne atrakcie_aqualand.jpg
V areáli je aj:
•AQUA FUN PARK s vodnými atrakciami ako pri Jadranskom mori vrátane vodných trampolín, lezeckých stien, lávok, šmýkačiek, hojdačky a aquazorbingu v južnej časti jazera
• 1. banskobystrický INLINE asfaltový okruh o dĺžke 900m (pre inline korčuliarov k dispozícií denne po 18:30 – počas letnej sezóny 2015 BEZPLATNE)
www.aqualandbb.eu


Zľava 0,50 € na vstup na kúpalisko (bežná cena vstupu 2,80 €) a na pobytový poukaz na 1 noc 0,50 € (bežná cena pobytového poukazu 3 €) pre držiteľa platného preukazu.

obrazok_tornala.jpgV južnej časti mesta Tornaľa sa nachádza rekreačná oblasť vyhľadávaná turistami zo Slovenskej republiky, ale aj zo zahraničia. Teplé podnebie je garanciou na príjemný pobyt.
Centrom rekreačnej oblasti je plážové kúpalisko, ktoré sa prevádzkuje od roku 1969. Umelo vytvorená nádrž s rozlohou cca 15 000 m2 s hĺbkou vody 2 metre sa napĺňa z Morského oka. V areáli sa nachádza vrt minerálnej vody v hĺbke 155 m, v obchodoch sa predáva pod názvom Gemerka. Vedľa vodnej nádrže sa nachádza 50 m plavecký bazén. V prírodnom bazéne je ohradený priestor pre deti.
Stravovacie služby pre rekreantov sú zabezpečené prostredníctvom reštaurácie a stánkov rýchleho občerstvenia, zeleniny, ovocia. Počas celej letnej turistickej sezóny je v areáli plážového kúpaliska lunapark, v prevádzke je aj tenisový kurt. V blízkosti plážového kúpaliska je kemping, ktorý ponúka ubytovanie v turistickej ubytovni. Turistická ubytovňa pozostáva z 35 izieb s celkovou kapacitou 70 osôb. Zároveň má kemping vyhradené priestranstvo na odstavenie karavanov ako aj priestory na stanovanie v počte 40 miest s celkovou výmerou 425 m2.
www.mestotornala.sk


sklene_teplice_logo.pngLiečebné termálne kúpele Sklené Teplice

15% zľava na vstup do Jaskynného parného kúpeľa, Kúpeľa Márie Terézie zrekonštruovaného v tureckom štýle a do Saunového sveta s piatimi druhmi sáun, termálnym bazénom s rozmermi 14x3m a tepidáriom.
obrazok_sklene teplice.jpgJedinečné kúpele ležiace v krásnom prírodnom prostredí na úpätí Štiavnických vrchov s horúcimi liečivými prameňmi, ktoré sú bohaté na magnézium a kalcium.
Európsky unikát – Jaskynný parný kúpeľ – Parenica – liečivá voda 42°C z termálnych prameňov ústi priamo do jaskyne a svojou teplotou vyhrieva prírodný jaskynný bazén. Voda v Parenici, ako aj vo všetkých termálnych pokojových bazénoch je absolútne prírodná, bez použitia akýchkoľvek chemických prísad a tým, že sa každý deň vymieňa, je vhodná aj pre klientov citlivých na bazénové vody.
Úžasný oddych v saunovom svete (dvojhodinový relax na posilnenie imunitného systému, 3 parné aromasauny v antickom štýle, fínska sauna, sprchová oáza s vedrami odvahy, infrasauna na prehriatie kĺbov, ľadopád a tepidárium s troma vyhrievanými kamennými kreslami).
Bohatá ponuka výnimočných masáží, rašelinové zábaly, podvodné bylinkové masáže a špeciálne relaxačné programy, novinkou je ponuka Thajských masáží a bankovanie.

www.kupele-skleneteplice.sk


Letné strediská

bike_park_psdonovaly.jpgBike Park Donovaly

Zľava 20 % pre držiteľov kariet ISIC, ITIC a EURO<26:
– z ceny spiatočného lístka na lanovku TELEMIX Nová hoľa
– z ceny celodenného lístka na vývoz lanovkou TELEMIX Nová hoľa
nova hola.jpg
Populárne slovenské lyžiarske stredisko ponúka svojim návštevníkom mnoho atrakcií a zábavy aj počas letného pobytu. Pri údolnej stanici lanovky na Novú hoľu bolo vybudované letné adrenalínové centrum FunAréna Donovaly s dominantou – bobovou dráhou a ďalšími atrakciami, ktoré poskytujú mnoho zábavy nielen deťom, ale aj dospelým. V lete Donovaly ponúkajú aj vynikajúce podmienky na horskú turistiku, cykloturistiku a vyznávači adrenalínu si určite prídu na svoje pri zjazde na bicykloch v bike parku z Novej hole. Pre milovníkov tohto športu je k dispozícii až 42 cyklotrás v celkovej dĺžke 375 km značených cyklotrás.
www.parksnow.sk


 

fun-arena-donovaly.jpgBobová dráha Donovaly

10% zľava z jednorázového lístka

funarena_photo2012.jpgTrať bobovej dráhy je vedená po pravej strane zjazdovky z Novej hole od Mišútskej cesty, kľukatí sa v lesíku a po takmer 900 m vyústi ku nástupnej stanici umiestnenej nad plochou, ktorá sa v zime využíva v stredisku ako klzisko. Počas jazdy v tobogáne na špeciálnych vozíkoch zažijete množstvo adrenalínu najmä vďaka 7 skokom a 11 ostrým zákrutám. Maximálna rýchlosť, ktorú je možné dosiahnuť v najrýchlejších častiach trate je 45 km/h. Pre porovnanie aktuálnej rýchlosti bude pripravený radar, ktorý vám pri príchode do cieľa ukáže zaznamenanú najvyššiu rýchlosť vášho prejazdu tobogánom. A ak sa vám jazda zapáčila, môžete sa znovu pohodlne priamo vo vozíku nechať vyviezť až na štart takmer 400 m dlhým vlekom.

www.parksnow.sk


tale.jpgTále

20% zľava z hry golfu na 9-jamkovej akadémii Little Bear (pultová cena 20 €, cena po zľave 16 €). Zľava platí pre hráčov golfu, ktorí sú držitelia zelenej karty.
10% zľava z celodenného požičania E-Bajkov v hoteli Stupka (pultová cena 25 €, cena po zľave 22,50 €) – elektrobicykle, ktoré vás potiahnu, aj keď už nevládzete
20% zľava z prenájmu tenisových kurtov pri hoteli Stupka (pultová cena 10 € / 60min, cena po zľave 8 € / 60min)
20% zľava z pultových cien ubytovania v hoteli Golf. Zľavy na ubytovanie sa nekumulujú a nie je možné ich uplatniť na balíky služieb 
cyklopobyt_e_bajk.jpg
Turistické stredisko Tále sa nachádza v atraktívnom prostredí Národného parku Nízke Tatry. Pohorie Nízke Tatry sa tiahne v dĺžke 80 km smerom zo západu na východ medzi malebnými údoliami Váhu a Hrona. Najvyššie vrcholy Ďumbier (2043 m), Chopok (2024 m) a Dereše (2004 m) poskytujú jedinečný výhľad na pohoria a údolia Slovenska a sú vyhľadávanými turistickými cieľmi.
Majstrovské golfové ihrisko Gray Bear Tále je ideálnym miestom na strávenie golfového pobytu.
V malebnom prostredí strediska Tále je situovaný horský HOTEL STUPKA, poskytuje kvalitné ubytovanie a množstvo doplnkových služieb.golfove-ihrisko-tale-013.jpgWellness centrum hotela Stupka ponúka dokonalý relax a načerpanie nových síl v bazéne so slanou vodou a protiprúdom, fínskej saune, dvoch parných saunách, jacuzzi a cardio fitness centre.

www.tale.sk

PRIHLÁSENIE SA DO EURO26»