fbpx

Zľavy Košický kraj - EURO26

Letné kúpaliská

triton kupalisko ke.jpgKúpalisko Triton Košice

5 – 15% zľava z ceny celodenného vstupného pre držiteľa platného preukazu (t.j. 3,80 € namiesto 4,5 € cez víkend,  3,80 € namiesto 4 € cez pracovné dni. obrazok_triton.jpgV areáli letného kúpaliska Triton sa nachádzajú 3 bazény a bazén so šmýkalkou a tobogánom – jediným v Košiciach, ihrisko pre plážový volejbal, tenisový kurt, sprchy s teplou vodou, ošetrovňa, prezliekárne osobitne pre ženy a mužov, WC pre ženy a mužov upravené na bezbariérový vstup, stánky so širokým sortimentom teplých a studených nápojov a jedál, predaj zmrzliny. Na sedenie sú vytvorené 3 terasy a krytý altánok s kapacitou 150 miest.
Počas dňa sa návštevníci môžu zúčastniť vodného aerobicu a zumby, ktoré vedú skúsené cvičiteľky. Tento rok pribudne pri bazénoch VIP zóna s komfortnými drevenými lehátkami, slnečníkmi a živými palmami.
Kapacita kúpaliska je max. 1600 návštevníkov. Za výkon dozoru nad kúpajúcimi zodpovedajú odborne spôsobilí plavčíci. Otváracie hodiny počas prevádzky sú od 9.00 hod. – 19.00 hod.
www.mpskosice.sk


logo MKP KosiceMestská krytá plaváreň v Košiciach

Tarifa Študent na kombinované 1 a 2-hodinové vstupy na plaváreň a kúpalisko
Príď si zaplávať do Mestskej krytej plavárne v Košiciach, v ktorej sa nachádza plavecký bazén spojený z 50 metrového a 25 metrového plaveckého bazéna. V letnej sezóne je sprístupnená pre verejnosť aj vonkajšia trávnatá plocha s detským bazénikom.
Pri preukázaní sa platným preukazom ISIC, ITIC, ISIC/EURO<26 dostanú držitelia cenu študentského vstupného do plavárne. Na čipový preukaz ISIC je zároveň možné si nahrať aj permanentku na viac vstupov.
Mestská krytá plaváreň a kúpalisko budú túto sezónu otvorené len v júni, v mesiacoch júl a agust bude prebiehať rekonštrukcia priestorov.
www.plavarenkosice.sk

PRIHLÁSENIE SA DO EURO26»