fbpx

Zľavy Nitriansky kraj - EURO26

Letné kúpaliská

Kúpalisko Štrand Nové Zámky

Na ploche o rozlohe osem hektárov sa nachádza 9 bazénov. Plavecký bazén má rozmery 50 x 21 metrov, teplota vody je udržiavaná na hodnote 26 °C. Menší bazén,je dlhý 25 a široký 12,5 metra, s teplotou vody 28 °C . V areáli sa nachádza spolu 5 tobogánov.
Poskytovaná zľava: tarifa študent
Cenník nájdeš TU.


Pre držiteľa platného preukazu platí tarifa Študent na celodenný vstup.

obrazok_komarno.jpgTermálne Kúpalisko v Komárne je vybudované na ploche2,5 ha. Má dva aktívne termálne pramene s priaznivými účinkami s teplotou vody 45 ºC a 29 ºC .

V letnej časti termálneho kúpaliska sa nachádza plavecký, výukový, neplavecký, detský a sedacie termálne bazény. V areáli sú plážové priestory, ihrisko na beach volejbal, stoly na vonkajší stolný tenis. S možnosťou celoročného využitia sa na termálnom kúpalisku nachádza sedací termálny bazén s mobilným prestrešením s atrakciami ako vzduchové lehátka, nerezový vodopád a intenzívna hydromasáž s prisávaním vzduchu. Ďalej sa tu nachádza fínska sauna s ochladzovacím bazénom a ďalšie zariadenia pre poskytovanie doplnkových služieb, ako sú masáže, manikúra-pedikúra a bufet. Srdečne Vás očakávame a prajeme Vám príjemný pobyt!

www.thermalkn.sk


20% zľava na vstupy do wellness centra pre držiteľa platného preukazu
10% zľava z ceny ubytovania v hoteli pre držiteľa platného preukazu

obrazok_patince.jpgHotel sa môže pýšiť najväčším vnútorným zážitkovým bazénom s termálnou vodou na Slovensku. Vo vnútornom bazénovom svete sa nachádza relaxačný zážitkový bazén s množstvom vodných atrakcií, detský bazén s tobogánom, vírivka a sedací bazén. Teploty vôd sú v rozmedzí 30 – 36°C. V letnej sezóne sú okrem vnútorných bazénov k dispozícii aj ďalšie relaxačné a detské bazény s termálnou vodou, plavecký bazén a navyše pre väčšie možnosti zábavy aj 4 tobogány. Saunový svet ponúka hosťom 2 fínske sauny, 1 parnú a 1 bylinkovú saunu, ochladzovací bazén, vírivku a Kneippov kúpeľ. Extra bonusom pre všetkých ubytovaných hostí hotela je možnosť celodenného neobmedzeného využívania bazénového sveta, saunového sveta a fitnes centra.
Komplexnosť poskytovaných služieb vhodne dopĺňajú spa a wellness procedúry, ako masáže, thajské masáže, zábaly, vaňové kúpele, tvárové a telové ošetrenia, spa ošetrenia rúk a nôh a kaderníctvo.
www.wellnesspatince.sk


 

PRIHLÁSENIE SA DO EURO26»