fbpx

Zľavy Bratislavský kraj BL - EURO26

Letné kúpaliská

Pre držiteľa platného preukazu platí tarifa Študent na vstup.

obrazok_tehelko.jpgLetné kúpalisko Tehelné pole

Kúpalisko Tehelné pole je jedno z najkrajších a najznámejších bratislavských kúpalísk s hlbokou tradíciou. Nachádza sa v širšom centre v blízkosti Zimného štadióna Ondreja Nepelu.


 

obrazok_rosnicka.jpgLetné kúpalisko Rosnička

Letné kúpalisko s troma bazénmi a beach volejbalovými ihriskami, obkolesené zeleňou okolitých lesov priamo medzi mestskými časťami Dúbravka a Karlova Ves.


obrazok_delfin.jpgLetné kúpalisko Delfín

Letné kúpalisko Delfín je súčasťou komplexu kúpeľov Delfín, ktorý sa nachádza v mestskej časti Ružinov a má kapacitu 2000 návštevníkov.


obrazok_krasnany.jpgLetné kúpalisko Krasňany

Kúpalisko na Černockého ulici v Krasňanoch ponúka dva bazény – veľký a detský, šatne, bufet a detské ihrisko.


obrazok_raca.jpgLetné kúpalisko Rača

Letné kúpalisko s 50 metrovým bazénom s max hĺbkou 2,2 metra sa nachádza v Knižkovej doline v Rači, v príjemnej oblasti medzi vinohradmi.


obrazok_lamac.jpgLetné kúpalisko Lamač

Letné kúpalisko v Lamači je po rekonštrukcii, ponúka obyvateľom Lamača, Dúbravky, Devínskej Novej a Karlovej Vsi príjemnú atmosféru a osvieženie.


obrazok_zlate piesky.jpgŠportovo – rekreačný areál Zlaté piesky

Športovo-rekreačný areál s prírodným kúpaliskom, krásnou veľkou vodnou plochou a plážou s mnohými službami, ktoré patria k letnej rekreácii, ako napríklad: požičovňa vodných plavidiel, vodný tobogán, vlek pre vodné lyžovanie, tenisové kurty, plážový volejbal, futbal, detské ihriská, exteriérové stolnotenisové stoly, autocamping, chatová osada, ubytovanie hotelového typu, stravovacie služby, bufety. Na pláži je v letnej sezóne zabezpečená komplexná vodná záchranná služba.


Plaváreň Pasienky

Krytá plaváreň na Junáckej 4 s 50 m bazénom s hľadiskom a 25 m výukovým bazénom.
www.starz.sk


Letné športy a adrenalin

logo.small.16935

Wakelake Bratislava

Wakelake a wake vlek sa nachádza v areáli Zlatých pieskov v Bratislave. Vlek je v prevádzke od marca do decembra a ťahá od 14:00 cez týždeň a od 12:00 cez víkend do zotmenia. V hlavnej sezóne si začiatočníci môžu jazdiť zadarmo v utorok a štvrtok od 09:00 do 12:00 kým sami neprejdú celé kolečko. Pre pokročilejších je v ponuke cez sezónu zvýhodnený doobedný lístok iba 15 EUR od 09:00 – 12:00 počas pracovných dní. K dispozícii je požičovňa s kompletným vybavením (wakeboardy, wakeskate-y, lyže, vesty, prilby, neoprény).
Poskytovaná zľava: 10% zľava na lístky na wakeboardový vlek

PRIHLÁSENIE SA DO EURO26»