fbpx

Zľavy Žilinský kraj - EURO26

Zľavnené vstupné do krytého bazéna pre držiteľa platného preukazu:
obrazok_mkp zilina.pngHodinový vstup – 1 €(namiesto 1,90 €)
Celodenný vstup – 2,40 € (namiesto 4 €)

Zľavnené vstupné počas letnej sezóny
 po 16:00 hod pre držiteľa platného preukazu – 1,50 €(namiesto 2,40 €)

Zľavnené vstupné do sauny
 pre držiteľa platného preukazu:
I. Pásmo/hodina –  2 € (namiesto 2,40 €)
II. Pásmo/hodina  – 2,60 € (namiesto 3,30 €)

Športový areál, ktorému dominuje Športová hala a Mestská krytá plaváreň, sa nachádza pár krokov od centra mesta. K dispozícii sú okrem 50 metrového krytého bazéna aj dva vonkajšie 50 metrové bazény, sauna, solárium, minigolf, reštaurácia a tobogán. Zaujímavosťou je, že mesto Žilina malo vďaka tomuto komplexu už v roku 1963 ako prvé vo vtedajšom Československu krytý 50 metrový olympijský bazén.

www.plavarenzilina.sk


tatralandia 2012 maleAquapark Tatralandia

Pre držiteľa platného preukazu platí tarifa študent – zľavnená cena vstupov do AQP Tatralandia v zmysle aktuálneho pultového cenníka vstupov.

Najväčší vodný svet v strednej Európe, Wellness & Fun 365 dní v roku – len v Tatralandii si vychutnáte 28 toboganov, 14 bazénov a 300 atrakcií.

Naviac krytý raj Tropical Paradise je garanciou leta v každom počasí – skutočná atmosféra prímorského sveta s tropickou flórou a palmami, kúpanie v slanej morskej vode a 30 stupňová teplota bez ohľadu na vonkajšie počasie. Unikátna priehľadná strešná fólia v Tropical Paradise Vám poskytne nielen nádherný výhľad na Tatry, ale prepúšťa aj slnečné žiarenie a umožňuje prírodné opaľovanie počas celého roka. Toto všetko zažijete len v Tatralandii.
www.tatralandia.sk


logo horizontal Besenova claim RGBBešeňová

10% zľava na celodenné vstupy Thermal, Sea and Fun Packet
Máte chuť na niečo nové? Ponúkame Vám adrenalínovú zónu, v ktorej sa nachádza bazén s umelými morskými vlnami, rodinný bazén s atrakciami, 30 m toboganová veža so 6 toboganmi – najdlhší a najrýchlejší tobogan na Slovensku.
V GINO PARADISE Bešeňová sa môžete tešiť aj na:

• 8 vonkajších geotermálnych bazénov (plavecké bazény, relaxačné bazény s vodnými lavicami a chŕličmi)
• 5 vonkajších bazénov s čírou ohrievanou vodou (Divoká rieka, plavecký bazén, relaxačný bazén Mara, detský bazén, dopadový bazén)
• 2 vnútorné antikorové bazény (plavecké, relaxačný a rodinný bazén)
• 3 vonkajšie vírivky
• 8 vonkajších toboganov a šmýkačiek
• 7 vnútorných toboganov
• exkluzívne Wellness & Spa
• ubytovanie, reštaurácia a bary priamo v areáli
• skvelý animačný program počas celého leta
• teplota vody 36 – 41 °C
• areál otvorený celoročne
U nás si môžete vybrať: termálnu alebo číru vodu.
obrazok_gino.jpg

oravice.jpgMeander Thermal Park Oravice

10% zľava z tarify Študent na všetky typy vstupov.

obrazok_oravice.jpgAquapark Oravice leží na na území Oravy – Západné Tatry – Roháče. Pre návštevníkov má k dispozícii 6 bazénov. Dva relaxačné bazény spájajú prieplavom vonkajší a vnútorný bazén, návštevníci si preto môžu vychutnávať relax za každého počasia. V relaxačných bazénoch sa nacháza množstvo vodných atrakcií, ako sú masážne lavice, masážne trysky, chrliče vody a podobne.  Športovo – relaxačný bazén s termálnou vodou je prepojením športových aktivít a relaxu. Časť bazénu je vyhradená aktívnym športovcom, ktorým je k dispozícii plavecká dráha s dĺžkou 25 metrov. Najzaujímavejšou časťou športovo – relaxačného bazénu je bazén s umelými vlnami. V bazéne s vlnobitím sa vytvárajú vlny, ktoré vám navodia atmosféru morských vĺn. Pre deti je určený detský bazén a pre milovníkov masáží dva whirpool bazény. Na zábavu slúži tak isto 100 metrov dlhý tobogan. V Aquaparku Oravice sa tiež nachádzajú masážne priestory, sauna a morský aerosolový kúpeľ. Počas letnej sezóny pripravuje stredisko viacero zaujímavých aktivít. Na deti čakajú animačné programy, ktoré povedú skúsení animátori. Pre najmenších je tak isto určená indiánska osada. Rodičom určite padne vhod detský kútik, vďaka čomu si dokážu odpočinúť od svojich ratolestí. Športovci sa môžu takisto odreagovať na beach volejbalovom ihrisku. Stredisko je rovnako vybavené reštauračnými zariadeniami a zariadeniami rýchleho občerstvenia s rôznymi druhmi jedál. Samozrejmosťou je to, že areál je bezbariérový. Bazény sú v prevádzke celoročne.

Kvalita vody

Pýchou zariadenia je prírodná geotermálna voda, ktorá vyviera pri teplote 58°C z hĺbky až 1611m. Táto prírodná voda sa po ochladení vlieva do bazénov, ktorých teplota vody sa pohybuje od 28 do 38°C. Voda má jedinečné blahodárne účinky na celý organizmus. Je vysoko mineralizovaná, sodno-vápenato-horečnato-siričitá s vysokým obsahom železa.

www.meanderthermal.com


Pre držiteľa platného preukazu platí tarifa ŠTUDENT na hodinový, dvojhodinový, 10x hodinový lístok do vodného sveta, vstupné do sauny a kombinovaný lístok vodný svet + sauna.
Areál nášho zariadenia je zasadený do krásneho prostredia v srdci Terchovej a objavíte tu žiadaný terchovský vodný svet. Obsahuje plavecko-relaxačný bazén (17,5x7x1,1-1,5), detský bazén, masážno-relaxačný bazén, vaňové vírivky, fínske sauny, parnú saunu, fitness a miestnosť na cvičenie aerobiku, kalanetiky, posilňovňu a pod. V tejto časti je i možnosť masáže.
V areáli nájdete aj turisticko-informačné centrum s ponukou spomienkových predmetov a možnosti surfovania po internete, športovú halu, kde je možnosť hrať tenis, volejbal, bedminton, florbal… Vedľa športovej haly je možnosť zahrať si squash, bowling, biliard, oceniť svoj športový výkon a doplniť telesné tekutiny a stratenú energiu v BARE s reštauráciou, kde zažijete pocit nádherného priestoru.
obrazok_terchovec.jpg
 
www.terchovec.eu


Letné športy a adrenalin

logo.small.15264

Hurrican Factory Tatralandia

HURRICANE FACTORY TATRALANDIA je jediný aerodynamický tunel na Slovensku a v širšom okolí. Je to miesto, kde si môžete vyskúšať aké je to lietať a vznášať sa. V presklenej letovej komore s priemerom 4,3 metra a celkovej výške tunela 14 metrov prúdi vzduch rýchlosťou až okolo 270 km za hodinu, čím navodzuje rovnaké podmienky ako pri voľnom páde. Vy však lietate v bezpečnej výške a pod neustálym dohľadom skúseného inštruktora. Lietanie v tuneli je určené pre všetky fyzicky zdravé osoby od 5 rokov. Nie je potrebná žiadna predchádzajúca skúsenosť alebo špeciálna príprava.
Poskytovaná zľava: 25% zľava z ceny letu Hurricane (v cene máš 2 vstupy do tunelu, 4 minúty letového času pre 1 osobu)


Letné strediská

jasna.jpgJASNÁ Nízke Tatry

Pre držiteľa platného preukazu platí tarifa JUNIOR na lanovky a twinliner.
S LANOVKAMI NA CHOPOK 2024 m
jasna_twinliner.jpg Užite si výlet do Demänovskej doliny, ktorá je od Tatralandie vzdialená len 15 minút autom. Počas letnej sezóny sa na druhý najvyšší vrchol Nízkych Tatier CHOPOK dopravíte pohodlne lanovkami a môžete si vychutnávať turistiku aj nezabudnuteľné výhľady na vrcholy Tatier. Príďte sa previezť najmodernejšou kabínkovou lanovkou funitel a aj výťahom na koľajniciach twinliner.
Stredisko je vyhľadávané nielen kvôli  turistike a lanovkám, ale aj vďaka BIKE PARKU. Využíva prírodné danosti a spolu s drevenými prekážkami poskytuje kvalitné podmienky pre profesionálnych jazdcov aj  pre rekreačných cyklistov.
V Demänovskej doline nájdete aj Demänovskú jaskyňu Slobody, Demänovskú ľadovú jaskyňu a Vrbické pleso. Detské atrakcie aj osvieženie počas výletu v horách poskytuje reštaurácia Happy End alebo Funibar s výhľadom na Chopok. Nezabudnite používať vernostnú kartu Tatrypass, s ktorou máte výhodné zľavy na lanovky aj na ostatné služby v stredisku.
www.jasna.sk


vratna.pngVrátna Free Time Zóna

Pre držiteľa platného preukazu platí tarifa JUNIOR na obojsmerný lístok na kabínkovú lanovú dráhu Chleb

lanovka_vratna.jpgLetná sezóna nám znovu ponúka vynikajúce možnosti turistiky či prechádzok krásnou prírodou Národného parku Malej Fatry – vo Vrátnej, ktorá je východzím bodom pre množstvo turistických chodníkov vedúcich na Veľký a Malý Rozsutec, známe Jánošíkove diery či hrebeň Krivánskej Malej Fatry, na ktorý sa môžete nechať vyviesť 8-miestnou kabínkou do výšky 1494 m.n.m. Novinkou sú novovybudované vyznačené horské cyklistické trasy pre začiatočníkov až náročných horských cyklistov.

V doline budú k dispozícii kolobežky, bicykle, vo vybraných zariadeniach v Terchovej a Vrátnej bazény a wellness centrá.

janosikove diery.jpg  obrazok vratna.jpg

www.vratna.sk


ziarce.pngBobová dráha Žiarce

Pavčina Lehota, Demänovská dolina

bobovka_mensie.jpg10% zľava na 5-jazdový a 10-jazdový lístok na bobovú dráhu

Ak ste priaznivcami bezpečného adrenalínového športu, nesmiete v lete vynechať návštevu bobovej dráhy v stredisku Žiarce – Pavčina Lehota. Ide o prvú dráhu svojho druhu na Slovensku (boby sa spúšťajúna jednej alumíniovej rúre) a zároveň aj najstrmšiu s celkovým prevýšením 120 metrov, 2 rampami, 6 terénnymi skokmi a 16 zákrutami s celkovou dĺžkou 1000 metrov.

www.ziarce.sk

PRIHLÁSENIE SA DO EURO26»