fbpx

EURO

Má vaše dieťa 6 až 26 rokov?

Má nárok na kartu EURO<26 ?

Čo je EURO<26?

Karta EURO<26 je európska karta (preukaz) aj pre deti od 6 rokov. Pre svoje dieťa s ňou nakúpite lacnejšie, užijete si výhodnejšie nákupy, zábavu, kultúru či cestovanie so zľavami doma i v zahraničí, a tak ušetríte a zároveň spoločne zažijete viac :).

Nákup školských potrieb, oblečenia, obuvi, elektroniky, kníh, športového vybavenia a hračiek atď. pre vás môže byť finančne menej náročný. S kartou EURO<26 máte k dispozícii zľavy na viac ako 2100 miestach po celom Slovensku a desiatky tisíc zliav v Európe.

Ak využijete kartu EURO<26 na portáli plnapenazenka.sk, tak máte k dispozícii ešte ďalších viac ako 800 eshopov, kde pri nákupe pre svoje deti dostanete o 20% vyšší cashback (peniaze, ktoré sa vám po nákupe vrátia na účet). Všetky zľavy, ktoré môžete s kartou EURO<26 využiť nájdete tu.

ZÍSKAJTE EURO<26 PRE SVOJE DIEŤA

13 eur na rok + 3 eur doručenie

Čo by vás mohlo zaujímať… 😉

1. Ako dlho platí karta EURO<26?

EURO<26 platí 365 dní odo dňa zakúpenia. 

2. Na veľa miestach je k dispozícii detské vstupné. Platí zľava s EURO<26 aj na toto už zľavnené (detské) vstupné?

Nie, neplatí. Pokiaľ sa niekde ponúka aj detské vstupné, môžete si zvoliť to vstupné, ktoré bude pre Vaše dieťa výhodnejšie. Na mnohých miestach zistíte, že bežné vstupné so zľavou EURO<26 bude výhodnejšie ako detské vstupné.

3. Môžem dieťaťu aktivovať Yoxo paušál?

Určite! Paušál je podmienený platnou kartou EURO<26, nie vekom. Čo všetko v paušáli dieťa má, si pozrite tu.

Keď po roku dieťaťu kúpite novú kartu EURO<26 pred koncom platnosti tej starej, paušál sa automaticky prenesie na nové číslo karty. Nemusíte nikam chodiť, nič vybavovať ;).

4. Ako sa uplatňuje karta EURO<26 pre deti pri nakupovaní? 

Karta EURO<26 pre deti je určená deťom a je neprenosná. To znamená, že pri nákupe v kamennom obchode, kde kupujete niečo pre dieťa, musí byť dieťa s Vami a kartou sa pri platení preukázať. Poskytovateľ zľavy nie je povinný uznať kartu, pokiaľ nie je prítomný držiteľ karty. Pri nákupe v eshopoch je dôležité kartu EURO<26 využívať a uplatňovať zľavu len na tie produkty, ktoré sú určené držiteľovi karty.

5. Dá sa karta EURO<26 kúpiť aj v nejakej kamennej prevádzke? 

Áno. Zoznam miest, kde môžete kúpiť EURO<26 pre svoje dieťa, nájdete tu.

ZÍSKAJTE EURO<26 PRE SVOJE DIEŤA

13 eur na rok + 3 eur doručenie

PRIHLÁSENIE SA DO EURO26»