fbpx

EURO

Má vaše dieťa 6 a viac rokov?

Má nárok na kartu EURO<26 🤩

Čo je EURO<26?

Karta EURO<26 je európska karta (preukaz) aj pre deti od 6 rokov. Pre svoje dieťa s ňou nakúpite lacnejšie, užijete si zábavu, kultúru či cestovanie so zľavami doma i v zahraničí, a tak ušeríte a zároveň si spoločne zažijete viac :).

Nákup školských potrieb, návštevy kina, divadla, kúpalísk, aquaparkov, hradov, zámkov a jaskýň, ale aj lyžiarskych stredísk pre vás môžu byť finančne oveľa menej náročné. S kartou EURO<26 máte k dispozícii spolu vyše 200 rôznych zliav, výhod a benefitov.

Ak využijete kartu EURO<26 na portáli plnapenazenka.sk, tak máte k dispozícii ešte ďalších takmer 700 eshopov, kde pri nákupe pre svoje deti dostanete o 20% vyšší cashback (peniaze, ktoré sa vám po nákupe vrátia na účet) než bez karty EURO<26. Všetky zľavy, ktoré môžete s kartou EURO<26 využiť nájdete tu.

ZÍSKAJTE EURO<26 PRE SVOJE DIEŤA

10 eur na rok + 3 eur doručenie

Čo by vás mohlo zaujímať… 😉

1. Ako dlho platí karta EURO<26?

EURO<26 platí 365 dní odo dňa zakúpenia. 

2. Na veľa miestach je k dispozícii detské vstupné. Platí zľava s EURO<26 aj na toto už zľavnené (detské) vstupné?

Nie, neplatí. Pokiaľ sa niekde ponúka aj detské vstupné, môžete si zvoliť to vstupné, ktoré bude pre Vaše dieťa výhodnejšie. Na mnohých miestach zistíte, že bežné vstupné so zľavou EURO<26 bude výhodnejšie ako detské vstupné.

3. Môžem dieťaťu aktivovať paušál Go Yoxo?

Určite! Paušál je podmienený platnou kartou EURO<26, nie vekom. V rámci paušálu Go Yoxo dostanete neobmedzené dáta na siete a čety, neobmedzené volania, SMS a MMS, k tomu 5GB dát navyše na ostatné veci a ešte prístup na Yoxo Market, kde môžete nevyužité dáta na konci mesiaca predať alebo naopak, dokúpiť, ak budete potrebovať viac. 

Keď po roku dieťaťu kúpite novú kartu EURO<26 pred koncom platnosti tej starej, paušál sa automaticky prenesie na nové číslo karty. Nemusíte nikam chodiť, nič vybavovať ;).

4. Ako sa uplatňuje karta EURO<26 pre deti pri nakupovaní? 

Karta EURO<26 pre deti je určená deťom a je neprenosná. To znamená, že pri nákupe v kamennom obchode, kde kupujete niečo pre dieťa, musí byť dieťa s Vami a kartou sa pri platení preukázať. Poskytovarteľ zľavy nie je povinný uznať kartu, pokiaľ nie je prítomný držiteľ karty. Pri nákupe v eshopoch je dôležité kartu EURO<26 využívať a uplatňovať zľavu len na tie produkty, ktoré sú určené držiteľovi karty.

5. Dá sa karta EURO<26 kúpiť aj v nejakej kamennej prevádzke? 

Áno. Zoznam miest, kde môžete kúpiť EURO<26 pre svoje dieťa, nájdete tu.

ZÍSKAJTE EURO<26 PRE SVOJE DIEŤA

10 eur na rok + 3 eur doručenie

PRIHLÁSENIE SA DO EURO26»