fbpx

Uvítací email - stránka EURO

Kúpil/a si si plastovú kartu EURO<26?

  • Ak si si kúpil/a plastovú kartu, tak je na ceste k Tebe a dorazí najneskôr do 5 dní od dňa zaplatenia objednávky v našom e-shope.
  • Karta je už teraz aktívna a môžeš ju využívať na online nákupy. V týchto eshopoch si môžeš uplatniť EURO<26 zľavy. Stačí poznať údaje, ktoré sme ti poslali v uvítacom emaili: priezvisko na karte + číslo karty v tvare E421 000 000.
  • Ak máš viac ako 15 rokov, môžeš si svoju plastovú kartu aktivovať aj v mobilnej aplikácii – pozri inštrukcie nižšie.

Kúpil/a si si kartu EURO<26 v mobile?

Ak si si kúpil/a kartu v mobile, môžeš, samozrejme, využívať všetky jej zľavy a výhody, rovnako ako s plastovou kartou. Ako si aktivovať EURO<26 v mobile?

1. Stiahni si European Youth Card aplikáciu pre mobilné telefóny so systémom Android alebo pre mobilné telefóny so systémom iOS

2. Vytvor si účet: budeš k tomu potrebovať tieto údaje – medzinárodné číslo karty v tvare Y123-Y456-Y789-Y123, slovenské číslo karty v tvare E421333444 (obidve nájdeš v uvítacom emaili, ktorý sme ti poslali), tvoj email, dátum narodenia a nejaké heslo, ktoré si vymyslíš.

3. POZOR: Ak si už mal EURO<26 v mobile predtým… pre správne zobrazovanie novej karty v aplikácii si najskôr aktualizuj svoje údaje prostredníctvom tohto odkazu.

 

 

Tisíce EURO<26 zliav na Slovensku i v zahraničí

Úplný prehľad EURO<26 zliav a výhod, ktoré môžeš s kartou využívať, nájdeš tu –  EURO<26 zľavy.

Tvoje EURO<26 zľavy v zahraničí si môžeš pozrieť tu.

Nič nezmeškaj

Súťaže o skvelé ceny, informácie o tom, kde a ako najvýhodnejšie využívať kartu a k tomu zábavu a rôzne zaujímavé informácie nájdeš na našich sociálnych sieťach: Instagram a Facebook. Tak nás sleduj! 😉

PRIHLÁSENIE SA DO EURO26»