fbpx

Novinky - EURO26

NOVINKY PRE TEBA

Pravidelne sa snažíme rozširovať databázu našich zliav. V poslednom období sme pridali zľavy, ktoré nájdeš nižšie. Využi zľavy u partnerov EURO<26 a dopraj si viac.

EŠTE NEMÁŠ KARTU EURO<26? KÚP SI JU TU.

ZĽAVY – NOVINKY

Park miniatúr – zľava 1€ zo základného vstupného

Park miniatúr v Podolí je unikátny produkt cestovného ruchu na Slovensku. V expozícii pod holým nebom je v súčasnosti umiestnených viac ako 80 modelov hradov, zámkov, kostolíkov… viac tu.

Liptovské múzeum 50% zľava na vstupné na 9 expozícií

Čaká na Vás spolu deväť prekrásnych a obohacujúcich expozícií Liptovského múzea.

Považské múzeum v Žiline – 50% zľava na vstupné na 6 expozícií

Navštívte šesť krásnych a histórie plných expozícií Považského múzea v Žiline.

ZSE – 30% zľava z poplatku za zelenú elektrinu

Skupina ZSE je jedným z najväčších dodávateľov elektriny a plynu na Slovensku. Vo svojej činnosti kladie veľký dôraz na využitie obnoviteľných zdrojov energie, energetickú efektívnosť a ochranu životného prostredia. Viac informácií nájdete tu.

BigON – Využi extra 20% zľavu a vyber si pre seba notebook, ktorý ti pomôže dosiahnuť lepšie výsledky v škole a bude ti zároveň super spoločníkom doma aj na cestách. Jedná sa väčšinou o biznisové modely, ktoré sú vo vynikajúcej kvalite a vo veľmi zachovalom stave. Pozor, ponuka platí iba do 31. 7. 2021. Viac informácií nájdete tu.

Avis – 10 – 15% zľava z ceny prenájmu vybraných vozidiel.

Prenájom vozidla od 3 do 24 mesiacov, špeciálne ceny už od 182€ mesačne, ešte pred zľavou. Renault Clio – 10% z mesačného prenájmu. Peugeot 208 – 10% z mesačného prenájmu. Renault Captur – 15% z mesačného prenájmu. Podrobnosti nájdete tu.

CINEMAX PREŠOV NOVUM – zľava 1 euro z ceny vstupenky.

Pre všetkých filmových fanúšikov sa po 13 rokoch v Prešove otvára ďalšie kino, kde sa môžete tešiť na maximálny filmový zážitok. Viac informácií nájdete tu.

Mobileonline – 10% zľava na príslušenstvo k mobilom a 2% zľava na mobilné telefóny.

Mobilonline je najväčší špecializovaný predajca telefónov s najširšou ponukou ochranných skiel, krytov, nabíjačiek a ďalšieho príslušenstva na Slovenskom trhu. Nájdi si, čo hľadáš a nakúp na eshope www.mobilonline.sk.

Moja srdcovka – zľava 15% na celú objednávku s výnimkou akciových ponúk a zmrzliny.

Zákusky pripravujeme z prírodných surovín a produktov z ekologického a bio chovu. Nájdete u nás aj výrobky bez laktózy a na svoje si prídu aj vegáni. Sme gelateria a cukráreň so storočnou tradíciou, ktorá vám prirastie k srdcu. Sme Moja srdcovka. Teda Vaša srdcovka!

Prevádzky 1x v Bratislave, 2x v Lučenci, 2x vo Zvolene, 1x v Banskej Bystrici 😉

KnihArt – 10% zľava na celý sortiment okrem už zľavnených titulov.

Kníhkupectvá KnihArt sa nachádzajú v regióne Gemer – v mestách Revúca, Rimavská Sobota a Rožňava. Ponúkame knihy, spoločenské hry, darčekový sortiment, regionálnu literaturu… Veríme, že každý bez ohľadu na svoj vek a zameranie, si u nás nájde knihu, ktorá ho poteší.

Bezobalovo – Zľava 5% na celý sortiment v kamennej predajni (iba pri nákupe vážených vecí do vlastných obalov) aj v eshope.

Bezobalovo internetový obchod, ktorý ponúka potraviny na váhu, čapovanú drogériu, prírodnú lokálnu kozmetiku a rôzne ekologické doplnky. Nakupujte v súlade s prírodou…

15% zľava v e-shope Dedoles

Tvoj obľúbený kupón z jesennej kupónky je späť. Vyžiadaj si ho emailom na euro26@ckmsyts.sk (napíš číslo svojej EURO<26-tky) 🙂

10% zľava v e-shope Panta Rhei

Kupón na dodatočnú 10% zľavu na nákup v e-shope Panta Rhei (platí pri nákupe nad 30 Eur) si vyžiadaj na euro26@ckmsyts.sk. Zľava sa uplatňuje na celkovú cenu objenávky, vrátane aj už zlavnených produktov. 🙂

PRIHLÁSENIE SA DO EURO26»