fbpx

Novinky - EURO26

NOVINKY PRE TEBA

 

Pravidelne sa snažíme obohacovať databázu našich zliav. V poslednom období sme pridali zľavy, ktoré nájdeš nižšie. Ušetri ešte viac peniažkov a nakúp tam, kde sa to oplatí.

Ak ešte nemáš preukaz a chceš ušetriť,

Slovnaft BAjk

Zaregistruj sa na webe  www.slovnaftbajk.sk cez registračný formulár a preBAjkuj Bratislavu! Na jednej stanici si požičaj, na druhej vráť. Brázdi mesto rýchlo, pohodlne a cenovo výhodne. BAjky sú k dispozícii na dokovacích staniciach v Starom Meste, Petržalke, Novom Meste a Ružinove.

Vďaka preukazu ISIC a ISIC/EURO<26 môžeš jazdiť na bajku celý rok s vyše 10 eurovou zľavou.

Info o zľave: https://isic.sk/zlavy-na-slovensku/slovnaft-bajk/6466/

 

Info o BAjku nájdeš TU

Technologický festival zábavy IXPO

Roboty, lietajúce autá, umelá inteligencia, kyborgovia, vesmírni cestovatelia, budúcnosť medicíny, virtuálna realita, digitálne umenie, kryptomeny, herné novinky, turnaj vo Fortnite a to ani zďaleka nie je všetko, čo zažijete na unikátnom technologickom festivale IXPO, ktoré vám umožní vstúpiť do budúcnosti a všetko to, o čom ste doteraz iba čítali, si aj prakticky vyskúšať.  Príďte s rodinou a priateľmi na úžasný víkend plný zážitkov na Tyršovo nábrežie v Bratislave, už 26-28. apríla.

Vďaka preukazu ISIC a ISIC/EURO<26 si vychutnáš zľavy na denný aj trojdňový lístok.

Info o zľave: https://isic.sk/zlavy-na-slovensku/ixpo/6464

 

Festival nájdeš TU

Golem Club Tower 115

Zľavu na pass na cvičenie máš teraz v Golem Club aj v bratislavskej Tower 115 v Relaxx centre!

S preukazom EURO<26 si užiješ zľavu a mesačný peak /off-peak fit pass, ktorý môžeš mať s preukazom už od 15,30 eur mesačne.

Celý cenník a ponuku pre preukaz nájdeš TU.

Park Ski School

Zdokonaľ svoje schopnosti na svahu alebo sa nauč ako úplný začiatočník lyžovať. K dispozícií ti je krásna oblasť Štrbské Pleso a škola lyžovania Park Ski School. Získaj 10% zľavu na dvojhodinový výukový cyklus.

S preukazom EURO 26 si užiješ zľavu 10%, pozri si ju TU.

Viac info o škole lyžovania nájdeš TU.

Fan World 

Uži si zľavu vo Fan World! Eshop sa špecializuje na fanúšikovské predmety zo sveta športu, ktoré ocenia cyklisti, futbalisti, hokejisti, tenisti, ale aj mnohí ďalší.

S preukazom EURO 26 si užiješ zľavu 10% na celý nákup, pozri si ju TU.

Ponuku obchodu nájdeš TU.

73Nutrition

Žiješ aktívny život alebo pravidelne cvičíš/športuješ? Práve pre teba je určená nasledujúca zľava na výživu v špecializovanom eshope 73nutrition.

S preukazom EURO 26 si užiješ zľavu 5% na celý nákup, pozri si ju TU.

Ponuku obchodu nájdeš TU.

PRIHLÁSENIE SA DO EURO26»