fbpx

Novinky - EURO26

Databázu zliav s EURO<26 pravidelne rozširujeme.

Nedávno sme pridali zľavy, ktoré nájdeš nižšie.

Šetri ešte viac a nakupuj tam, kde sa to oplatí!

Pozdravuje ťa tím EURO<26 🙂

ZĽAVY – NOVINKY

STER CENTURY CINEMAS ISIC combo so zľavou 1 euro

Nezabudni si k filmu kúpiť ISIC combo so zľavou 1 euro v multikinách Ster Century Cinemas v Žiline, Košiciach, Prievidzi a Spišskej Novej Vsi. Zľava platí na stredné popcorn combo, ktoré obsahuje: popcorn 2,5l + nápoj 0,5 l a na stredné nachos combo, ktoré obsahuje: nachos 75 g + 1 omáčka + nápoj 0,5 l.

Viac informácií nájdeš tu. 

BEER PARK – zľava 15% na všetko jedlo okrem denného menu

BEER PARK je moderná slovenská reštaurácia, ktorá je zameraná na kvalitnú slovenskú kuchyňu.

Využívaj zľavu 15% na všetko jedlo okrem denného menu v novej reštaurácii BEER PARK v Bratislave-Petržalke. Zľava 15% platí aj pri rozvoze jedla, ktoré si môžeš zakúpiť na ich e-shope.

Viac informácií nájdeš tu.

Mara Fun 10% zľava na nemotorové vodné športy

Zaži zábavu na pláži pod Tatrami a uži si nemotorové vodné športy: kajaky, vodné bicykle a stand up paddle na Mare. Na Stan up paddle sa môžeš plaviť, pretekať s kamarátmi alebo si zacvičiť jógu. Špecialitou je stand up paddle, ktorý je určený až pre 6 osôb – ideálne pre tímové výlety a súťaže.

Viac informácií nájdeš tu.

Termálne kúpalisko Vincov les – 25% zľava zo základného vstupného

Uži si pobyt v termálnom kúpalisku Vincov les, ktoré ponúka príjemný oddych a zábavu pre všetky vekové kategórie. Momentálne sa tu nachádza celkovo 6 exteriérových bazénov, ktoré sú ohrievané alebo priamo plnené termálnou vodou. Ubytovanie v rámci areálu kúpaliska je formou kempingu.

Viac informácií nájdeš tu.

Veža snov4,00 € zľava z ceny vstupného

Veža snov je s výškou 53 metrov najvyššou a najvyššie položenou z vyhliadkových veží na Slovensku. Najvyšší bod veže sa nachádza 1420 m.n.m. Os veže je naklonená o 15 stupňov a pri jej výstavbe nebol vyrúbaný ani jeden strom.

Viac informácií nájdeš tu.

VUCH – zľava 22% na www.vuch.sk

Vuch je brandová značka, zameraná na módne doplnky pre ženy i mužov. Najznámejšie a najpopulárnejšie sú ich kabelky, nájdeš tu však aj módne peňaženky, batohy, topánky, šperky a štýlové okuliare.

Viac informácií nájdeš tu. 

PRIHLÁSENIE SA DO EURO26»