fbpx

Novinky - EURO26

Databázu zliav s EURO<26 pravidelne rozširujeme.

Nedávno sme pridali zľavy, ktoré nájdeš nižšie.

Šetri ešte viac a nakupuj tam, kde sa to oplatí!

Tvoj  EURO<26 tím 🙂

ZĽAVY – NOVINKY

TCHIBO – zľavy v rôznej výške pre držiteľov karty EURO<26

Obchody Tchibo – špeciálna cena káv, 20% zľava na ostatne čerstvo pripravované nápoje v bare a dodatočná 5% zľava na ostatný sortiment. Tchibo – to je už viac ako 70 ročná tradícia kvalitnej kávy z najlepších pestovateľských oblastí sveta. A taktiež vysoká kvalita ostatného sortimentu.

AQUAPARK TRNAVA15% zľava na 3-hodinový vstup do vodného aj saunového sveta.

Aquapark Trnava – príď si užiť  zábavu a oddych v relaxačnom, oddychovom aj vonkajšom bazén alebo vo vnútornej či vonkajšej vírivke. V časti Wellness & Spa s uži 15 rôznych procedúr.

TRAVELKING7% zľava na všetky pobyty na www.travelking.sk

Travelking – vydaj sa objavovať krásy tuzemska aj zahraničných destinácií. Či už preferuješ aktívnu dovolenku v horách, relax pri mori, spoznávanie pamiatok, alebo si radšej oddýchneš vo wellness, v našej pestrej ponuke nájdeš pobyt podľa svojich predstáv. Pridaj sa k viac ako 900 000 spokojných zákazníkov, ktorí si kúpili naše rozmanité pobytové balíčky.

JUST GYM PrešovZľava 1€ – 60€ na vstupy, permanentky a ďalšie služby

JUST GYM je fitness klub so zameraním na klasický aj funkčný tréning, posilňovanie a formovanie tela, budovanie a udržanie kondície, zdravia, ako aj funkčnosti pohybového aparátu. Je to miesto, kde ľudia trávia svoj voľný čas za účelom starostlivosti o svoje telo, kondíciu a zdravie, a ktoré im poskytne všetky služby s tým spojené.

 

SKI TELGÁRTTarifa JUNIOR na všetky typy skipasov.

Využívaj tarifu JUNIOR na všetky typy skipasov v stredisku Ski Telgárt. Stačí ak sa preukážeš platným preukazom na pokladni.

SKI ORAVSKÁ POLHORA – 10% zľava na všetky druhy skipasov

Využívaj 10% zľavu na všetky druhy skipasov v lyžiarskom stredisku Oravská Polhora – stačí sa preukázať platným preukazom. Zľava 10% na všetky druhy skipasov platí aj na eshope www.skioravskapolhora.sk, kde je potrebné zadať v košíku číslo preukazu a priezvisko.

SKI VITANOVÁTarifa JUNIOR na všetky typy skipasov.

Nádherná oravská príroda s výhľadom na panorámu Západných Tatier a s lyžovačkou pre malých aj veľkých. Stredisko Ski Vitanová disponuje štvorsedačkovou lanovou dráhou, lyžiarskym vlekom a dopravníkovým pásom pre najmenších. Pre dokonalú lyžovačku máme pripravené pre lyžiarov zjazdové trate s dĺžkou 5 km, fun slope a pre najmenších sánkarskú dráhu.

Pozri si SKI VITANOVÁ a šup na kopec!

Pizza Hut – Zľava 15% na celú objednávku v prevádzkach Pizza Hut

Pizza Hut je jeden z najväčších medzinárodných reštauračných reťazcov. Využívajte 15% zľavu na celú objednávku v prevádzkach. Stačí sa pri pokladni preukázať platným preukazom. Zľava sa nekombinuje s inými zľavami a výhodami.

FaxCOPYZľava 10% na grafické produkty, reprografické služby, kancelárske potreby, papier a 5 % na spotrebný materiál

FaxCOPY s rozsiahlou sieťou prevádzok a niekoľkými eshopmi netreba zvlášť predstavovať 😉
Čo je nové? Odteraz zľava už aj v eshopoch spadajúcich pod značku FaxCOPY!
faxcopy.sk
printstudio.faxcopy.sk
darcekyodsrdca.sk
Využiť zľavu je jednoduché:

  • Vytvor si zákaznícky účet
  • V zákazníckom profile si nahraj svoju kartu EURO<26
  • Nakupuj za zvýhodnené ceny

101 DROGERIE – Zľava 5% na všetko

S viac ako 240 predajňami sme najväčšia sieť drogérii na Slovensku. Sme v tom s vami už 30 inšpiratívnych rokov. Poznáme naše produkty a vieme, že u nás nájdete riešenia na každú situáciu.

Ineduco – Zľava 10% na všetky e-knihy na eshope ineduco.com

Ineduco je digitálna platforma, na ktorej nájdeš e-kníhkupectvo s viac ako 150 000 e-knihami, digitálnu knižnicu, ktorá využíva model predplatného a komunitnú platformu, kde si vieš predávať vlastné poznámky, prezentácie, e-knihy, poviedky a iný obsah. Iba na ineduco.com.

Regal BURGER – zľava 10% na všetko okrem alkoholických nápojov

Hovorí sa, že v Regali robia najlepšie burgre v okolí. Hrdo používajú prírodné suroviny: prvotriedne šťavnaté mäso od miestnych farmárov, čerstvé žemle z pekárne a majonézu s tajnou receptúrou. V sezónnych špeciáloch experimentujú s rôznymi bylinkami, zeleninou či syrmi, ich šikovne vymyslený vegetariánsky variant poteší aj zarytých vegetariánov. Pozrite sa na ktorých prevádzkach Regal BURGER si môžete uplatniť zľavu.

Samsung
zľava 7 – 13% v sieti značkových predajní Samsung

Samsung inšpiruje svet a tvorí budúcnosť svojimi prevratnými myšlienkami a technológiami. Spoločnosť nanovo definuje svet televízorov, smartfónov, tabletov, nositeľných smart zariadení, digitálnych spotrebičov, sieťových a pamäťových prvkov, LSI systémov, polovodičov a LED displejov. Pozri si detaily zľavy.

Tripolitana – krajské múzeum v Prešove – zľava 50% na vstupné do 3 objektov múzea

Súčasťou múzea je viacero objektov. Okrem Hlavného sídla, Rákociho paláca v Prešove, k nemu patrí aj Kaštieľ s archeoparkom v Hanušovciach nad Topľou a Kaštieľ Stropkov, ktoré môžete navštíviť plynulou trasou so začiatkom v Prešove. Pozrite si detaily zľavy.

Mobakezľava 15% na www.mobake.sk 

Slovenský eshop kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do ekológie a života. Príbeh značky sa začal písať v roku 2016, kedy po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami – Motivačné kefky®. Zľava 15% platí na všetko nezľavnené.

Fusakle – zľava 20% na www.fusakle.sk 

Fusakle je značka originálnych dizajnových ponožiek a textilu navrhovaná a vyrábaná s láskou šikovnými a milými ľuďmi na Slovensku a v Česku pre všetkých, ktorí majú odvahu byť sami sebou, pomáhať iným a baviť sa životom. Fusakle ťa oblečú od hlavy o päty do lokálne vyrobených štýlových kúskov. Zľava 20% platí na všetko nezľavnené.

Picasee.sk 20% zľava kryty s vlastnou fotkou, kryty, ochranné sklá…

Na Picasee.sk si môžeš nechať vyrobiť kryt na mobil či tablet s vlastnou fotografiou. Okrem toho tu nájdeš aj výborný výber ochranných tvrdených skiel na displeje, či USB káble prvotriednej kvality s certifikáciou od spoločnosti Apple. V ponuke nájdeš kryty na viac ako 300 druhov mobilov. EURO<26 zľava platí aj na už zľavnený tovar!

ALBI
Zľava 10% v predajniach ALBI a dodatočná zľava 10% v e-shope ALBI

Na čo? Na zábavné a poučné hry, voňavé sviečky, plyšáky alebo napríklad blahoželania do obálok pre každú príležitosť. Vo vybraných predajniach je sortiment rozšírený o PÁRTY produkty s fúúúkaním balónov héliom a všetkým potrebným pre prerfektnú oslavu – výzdoba🎉, sviečky🕯, párty kostýmy🥻a doplnky🎭.

Očná Optika MANIA 55% zľava na okuliarové rámy a 30% zľava na slnečné okuliare

Nájdeš ju v 22 miestach na Slovensku. Zľavy nie je možné kombinovať. Zľava 55% na okuliarové rámy sa vzťahuje na kompletnú dioptrickú zákazku. Viac informácií nájdeš tu. 

Skillmea – 50% zľava na ročné predplatné do všetkých online kurzov

Skillmea je vzdelávacia a kariérna platforma, ktorú využíva viac ako 70.000 užívateľov z radov firiem, škôl alebo štátnych inštitúcií. Využívaj zľavu 50% na ročné predplatné do všetkých online kurzov. Zaregistruj sa tu.

PRIHLÁSENIE SA DO EURO26»