fbpx

Novinky - EURO26

Databázu zliav s EURO<26 pravidelne rozširujeme.

Nedávno sme pridali zľavy, ktoré nájdeš nižšie.

Šetri ešte viac a nakupuj tam, kde sa to oplatí!

Pozdravuje ťa tím EURO<26 🙂

ZĽAVY – NOVINKY

Pro Brain – 15% zľava na doplnky výživy na zdravie mozgu

Pro Brain je výživový doplnok zameraný na celkové zdravie a vitalitu mozgu, pôsobiaci v 6 základných oblastiach: ENERGIA, SÚSTREDENIE, MULTITASKING, PAMÄŤ, JASNÁ MYSEĽ, OCHRANA MOZGU.

Viac informácií nájdeš tu.

Dafilms – 50% zľava na mesačné predplatné + zľava na ročné predplatné.

Dafilms je najväčší filmový portál na Slovensku, ktorý je prioritne orientovaný na lokálny obsah. V ponuke nájdeš aktuálne distribučné slovenské a české filmy, no dostaneš sa aj k dielam, ktoré si v kine nestihol a tiež k filmom, ktoré sa nikdy do našich kín nedostanú.

Viac informácií nájdeš tu. 

Readmio app – 1 mesiac bezplatný prístup a zľavnený poplatok 2,99 EUR/mesiac

Readmio app je aplikácia na rozprávanie príbehov pre rodiny. Knižnica Readmio je plná magických príbehov, vhodné pre deti od 3 do 12 rokov. Pri čítaní príbehov, aplikácia v tom správnom čase reaguje zvukmi a hudbou vďaka najnovšej technológii rozpoznávajúcej hlas. Viac informácií nájdeš tu.

Petržalka Bowling Center – 10% zľava na bowling

Petržalka Bowling Center je novým miestom na aktívny oddych v centre najväčšieho sídliska na Slovensku. V útulnom prostredí ponúka svoje možnosti všetkým vekovým kategóriam, prípadne spoločnostiam, využiť priestor na teambuilding, krúžkovicu alebo predvianočnú párty. Je zariadené ôsmimi profesionálnymi dráhami QUBICA AMF, na ktorých môže v jednom momente hrať až 48 hráčov.

Doklepni to – 10% až 20% zľava na nákup na www.doklepnito.sk

Doklepni to je internetový obchod, kde si vieš doklepnúť chýbajúce dámske alebo pánske doplnky. Viac informácií nájdeš tu.

Viac ako 60 extra zliav vo forme zľavových kupónov pre Teba! Kupóny si môžeš stiahnuť tu alebo ich nájdeš v kupónovej knižke, ktorú si dostal s novou zakúpenou kartou EURO<26.

Platia do 17.11.2021!

Park miniatúr – zľava 1€ zo základného vstupného

Park miniatúr v Podolí je unikátny produkt cestovného ruchu na Slovensku. V expozícii pod holým nebom je v súčasnosti umiestnených viac ako 80 modelov hradov, zámkov, kostolíkov… viac tu.

Klarion 10% zľava na detské hodinky

Klarion.eu je e-shop zameraný na hračky, darčeky a predovšetkým smart hodinky. Pri výbere produktov dbáme na to, aby sme nezaťažili planétu odpadom z nekvalitných produktov. Viac informácií nájdeš tu.

Liptovské múzeum 50% zľava na vstupné na 9 expozícií

Čaká na Vás spolu deväť prekrásnych a obohacujúcich expozícií Liptovského múzea.

Považské múzeum v Žiline – 50% zľava na vstupné na 6 expozícií

Navštívte šesť krásnych a histórie plných expozícií Považského múzea v Žiline.

ZSE – 30% zľava z poplatku za zelenú elektrinu

Skupina ZSE je jedným z najväčších dodávateľov elektriny a plynu na Slovensku. Vo svojej činnosti kladie veľký dôraz na využitie obnoviteľných zdrojov energie, energetickú efektívnosť a ochranu životného prostredia. Viac informácií nájdete tu.

BigON – Využi extra 11% zľavu a vyber si pre seba notebook, ktorý ti pomôže dosiahnuť lepšie výsledky v škole a bude ti zároveň super spoločníkom doma aj na cestách. Jedná sa väčšinou o biznisové modely, ktoré sú vo vynikajúcej kvalite a vo veľmi zachovalom stave. Viac informácií nájdete tu.

Avis – 10 – 15% zľava z ceny prenájmu vybraných vozidiel.

Prenájom vozidla od 3 do 24 mesiacov, špeciálne ceny už od 182€ mesačne, ešte pred zľavou. Renault Clio – 10% z mesačného prenájmu. Peugeot 208 – 10% z mesačného prenájmu. Renault Captur – 15% z mesačného prenájmu. Podrobnosti nájdete tu.

CINEMAX PREŠOV NOVUM – zľava 1 euro z ceny vstupenky.

Pre všetkých filmových fanúšikov sa po 13 rokoch v Prešove otvára ďalšie kino, kde sa môžete tešiť na maximálny filmový zážitok. Viac informácií nájdete tu.

Mobileonline – 10% zľava na príslušenstvo k mobilom a 2% zľava na mobilné telefóny.

Mobilonline je najväčší špecializovaný predajca telefónov s najširšou ponukou ochranných skiel, krytov, nabíjačiek a ďalšieho príslušenstva na Slovenskom trhu. Nájdi si, čo hľadáš a nakúp na eshope www.mobilonline.sk.

Moja srdcovka – zľava 15% na celú objednávku s výnimkou akciových ponúk a zmrzliny.

Zákusky pripravujeme z prírodných surovín a produktov z ekologického a bio chovu. Nájdete u nás aj výrobky bez laktózy a na svoje si prídu aj vegáni. Sme gelateria a cukráreň so storočnou tradíciou, ktorá vám prirastie k srdcu. Sme Moja srdcovka. Teda Vaša srdcovka!

Prevádzky 1x v Bratislave, 2x v Lučenci, 2x vo Zvolene, 1x v Banskej Bystrici 😉

KnihArt – 10% zľava na celý sortiment okrem už zľavnených titulov.

Kníhkupectvá KnihArt sa nachádzajú v regióne Gemer – v mestách Revúca, Rimavská Sobota a Rožňava. Ponúkame knihy, spoločenské hry, darčekový sortiment, regionálnu literaturu… Veríme, že každý bez ohľadu na svoj vek a zameranie, si u nás nájde knihu, ktorá ho poteší.

BezobalovoZľava 5% na celý sortiment v kamennej predajni (iba pri nákupe vážených vecí do vlastných obalov) aj v eshope.

Bezobalovo internetový obchod, ktorý ponúka potraviny na váhu, čapovanú drogériu, prírodnú lokálnu kozmetiku a rôzne ekologické doplnky. Nakupujte v súlade s prírodou…

15% zľava v e-shope Dedoles

Tvoj obľúbený kupón z jesennej kupónky je späť. Vyžiadaj si ho emailom na euro26@ckmsyts.sk (napíš číslo svojej EURO<26-tky) 🙂

10% zľava v e-shope Panta Rhei

Kupón na dodatočnú 10% zľavu na nákup v e-shope Panta Rhei (platí pri nákupe nad 30 Eur) si vyžiadaj na euro26@ckmsyts.sk. Zľava sa uplatňuje na celkovú cenu objenávky, vrátane aj už zlavnených produktov. 🙂

PRIHLÁSENIE SA DO EURO26»