fbpx

Novinky - EURO26

Databázu zliav s EURO<26 pravidelne rozširujeme.

Nedávno sme pridali zľavy, ktoré nájdeš nižšie.

Šetri ešte viac a nakupuj tam, kde sa to oplatí!

Pozdravuje ťa tím EURO<26 🙂

ZĽAVY – NOVINKY

Tripolitana – krajské múzeum v Prešove – zľava 50% na vstupné do 3 objektov múzea

Súčasťou múzea je viacero objektov. Okrem Hlavného sídla, Rákociho paláca v Prešove, k nemu patrí aj Kaštieľ s archeoparkom v Hanušovciach nad Topľou a Kaštieľ Stropkov, ktoré môžete navštíviť plynulou trasou so začiatkom v Prešove. Pozrite si detaily zľavy.

Regal BURGER – zľava 10% na všetko okrem alkoholických nápojov

Hovorí sa, že v Regali robia najlepšie burgre v okolí. Hrdo používajú prírodné suroviny: prvotriedne šťavnaté mäso od miestnych farmárov, čerstvé žemle z pekárne a majonézu s tajnou receptúrou. V sezónnych špeciáloch experimentujú s rôznymi bylinkami, zeleninou či syrmi, ich šikovne vymyslený vegetariánsky variant poteší aj zarytých vegetariánov. Pozrite sa na ktorých prevádzkach Regal BURGER si môžete uplatniť zľavu.

Samsung
zľava 7 – 13% v sieti značkových predajní Samsung

Samsung inšpiruje svet a tvorí budúcnosť svojimi prevratnými myšlienkami a technológiami. Spoločnosť nanovo definuje svet televízorov, smartfónov, tabletov, nositeľných smart zariadení, digitálnych spotrebičov, sieťových a pamäťových prvkov, LSI systémov, polovodičov a LED displejov. Pozri si detaily zľavy.

Slnečné jazerá Senec –
zľava na celosezónnu permanentku

Slnečné jazerá sú jedným z najznámejších rekreačných stredísk na Slovensku. Areál je rozdelený do 3 zón a každá ponúka rôzne možnosti rekreácie, športu a zábavy. Využívaj zľavu na nákup špeciálnej sezónnej permanentky len za 8 Eur namiesto plných cien 15 Eur (pre obyvateľov Senca) alebo 30 Eur. Pozri si detaily zľavy.

Mobakezľava 15% na www.mobake.sk 

Slovenský eshop kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do ekológie a života. Príbeh značky sa začal písať v roku 2016, kedy po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami – Motivačné kefky®. Zľava 15% platí na všetko nezľavnené.

Fusakle – zľava 20% na www.fusakle.sk 

Fusakle je značka originálnych dizajnových ponožiek a textilu navrhovaná a vyrábaná s láskou šikovnými a milými ľuďmi na Slovensku a v Česku pre všetkých, ktorí majú odvahu byť sami sebou, pomáhať iným a baviť sa životom. Fusakle ťa oblečú od hlavy o päty do lokálne vyrobených štýlových kúskov. Zľava 20% platí na všetko nezľavnené.

Picasee.sk 20% zľava kryty s vlastnou fotkou, kryty, ochranné sklá…

Na Picasee.sk si môžeš nechať vyrobiť kryt na mobil či tablet s vlastnou fotografiou. Okrem toho tu nájdeš aj výborný výber ochranných tvrdených skiel na displeje, či USB káble prvotriednej kvality s certifikáciou od spoločnosti Apple. V ponuke nájdeš kryty na viac ako 300 druhov mobilov. EURO<26 zľava platí aj na už zľavnený tovar!

ALBI
Zľava 10% v predajniach ALBI a dodatočná zľava 10% v e-shope ALBI

Na čo? Na zábavné a poučné hry, voňavé sviečky, plyšáky alebo napríklad blahoželania do obálok pre každú príležitosť. Vo vybraných predajniach je sortiment rozšírený o PÁRTY produkty s fúúúkaním balónov héliom a všetkým potrebným pre prerfektnú oslavu – výzdoba🎉, sviečky🕯, párty kostýmy🥻a doplnky🎭.

Očná Optika MANIA 55% zľava na okuliarové rámy a 30% zľava na slnečné okuliare

Nájdeš ju v 22 miestach na Slovensku. Zľavy nie je možné kombinovať. Zľava 55% na okuliarové rámy sa vzťahuje na kompletnú dioptrickú zákazku. Viac informácií nájdeš tu. 

Skillmea – 50% zľava na ročné predplatné do všetkých online kurzov

Skillmea je vzdelávacia a kariérna platforma, ktorú využíva viac ako 70.000 užívateľov z radov firiem, škôl alebo štátnych inštitúcií. Využívaj zľavu 50% na ročné predplatné do všetkých online kurzov. Zaregistruj sa tu.

PRIHLÁSENIE SA DO EURO26»