fbpx

Novinky - EURO26

NOVINKY PRE TEBA

Pravidelne sa snažíme rozširovať databázu našich zliav. V poslednom období sme pridali zľavy, ktoré nájdeš nižšie. Využi zľavy u partnerov EURO<26 a dopraj si viac.

EŠTE NEMÁŠ KARTU EURO<26? KÚP SI JU TU.

Valentínske zľavové kupóny

10% zľava na šperky Petra Toth

Kupón na 10% zľavu na nákup šperkov Folkie si vyžiadaj emailom na euro26@ckmsyts.sk (nezabudni napísať číslo svojej karty EURO<26).

Navyše, na našom Instagrame @isic_euro26 a @euro_26 teraz beží súťaž o krásne náušnice – zapoj sa a vyhraj! 😉

Darček k nákupu v e-shope Saxana

Pekná bielizeň či pyžamko poteší každé dievča – zvlášť, keď sme teraz toľko doma, nech sa aspoň doma páčime. 🙂 Vďaka špeciálnemu kupónu s kartou EURO<26 dostaneš k nákupu na saxana.sk darček – pančušky v hodnote 4 EUR úplne ZADARMO. 🙂

Kupón  si vyžiadaj emailom na euro26@ckmsyts.sk (nezabudni napísať číslo svojej karty EURO<26).

15% zľava v e-shope Dedoles

Tvoj obľúbený kupón z jesennej kupónky je späť práve na Valentína. Vyžiadaj si ho emailom na euro26@ckmsyts.sk (napíš číslo svojej EURO<26-tky) 🙂.

Vyberaj napríklad v sekci VALENTÍN vs. ANTIVALENTÍN. 😉

15% zľava v e-shope Topánkovo

Nieto väčšej radosti ako zo štýlových topánok. A keď sú ešte aj s 15% zľavou – paráda. Ak si topánková kráľovná, tak neváhaj a pošli email na euro26@ckmsyts.sk a vyžiadaj si kupón do eshopu TOPANKOVO (nezabudni napísať číslo svojej karty EURO<26) 🙂

1+1 kniha Suchý február ZADARMO

Suchý február je výzva na mesiac bez alkoholu, ku ktorej sa môžeš pridať 😉 V knižke sa dozvieš zaujímavosti o alkohole, ako vplýva na nás a rôzne oblasti nášho života.

Kupón žiadaj emailom na euro26@ckmsyts.sk (nezabudni napísať číslo svojej karty EURO<26) – a získaš s ním 2 knižky za cenu jednej – aj pre niekoho ďalšieho, koho chceš k výzve prizvať. 🙂

22% zľava na zmesi na pečenie od Zuzany Machovej

S kartou EURO<26 získaš kupón na 22% zľavu na nákup Valentínskych, ale aj iných zmesí na pečenie. Kupónsi vyžiadaj emailom na euro26@ckmsyts.sk (nezabudni napísať číslo svojej karty EURO<26).

Navyše, na našom Instagrame @isic_euro26 teraz beží súťaž o zmes na pečenie Bábovka s mliečnou čokoládou a višňami! 😉

mojkolagen.sk

10% zľava na všetky produkty na www.môjkolagen.sk vrátane špeciálnych akcií a balíčkov (okrem Queen a King kolagénov)

Info o zľave: https://euro26.sk/zlavy-na-slovensku/

plnapenazenka.sk

Využi o 20% vyšší cashback pri nákupe cez portál www.plnapenazenka.sk/isic

Cashback zľava je pre držiteľov platných kariet o 20% vyššia ako je uvádzaná zľava v jednotlivých e-shopoch pre ostatných zákazníkov. Napr. shop X ponúka cashback 10%, pre držiteľa platného preukazu ISIC, ITIC a EURO<26 to je 12%.

Info o zľave: https://euro26.sk/zlavy-na-slovensku/plna-pe-azenka/6970

PRIHLÁSENIE SA DO EURO26»