fbpx

Karta EURO

Čo je karta EURO<26?

Karta EURO<26 je európsky preukaz pre mladých od 6 rokov do 27 rokov. Je pokračovaním študentského ISIC. Ak už nie si študent a nemáš nárok na ISIC, kúp si kartu EURO<26 a máš takmer rovnaké zľavy ako študenti (okrem dopravy). Viac ako 50 000 zliav a benefitov na Slovensku a v 38 krajinách Európy. Cena karty je 10 € na rok. Dáš prednosť plastovej verziI? Klikni na obrázok vľavo. Ak máš viac ako 15 rokov, siahni po verzii do mobilu a klikni na obrázok vpravo. S virtuálnou kartou neplatíš poštovné a šetríš životné prostredie 😉

Výhody karty EURO<26

Benefity

Zľavy nie sú len pre študentov a deti. Snažíme sa o to, aby boli spokojní aj mladí ľudia, ktorí tiež potrebujú ušetriť. Naše zľavy platia v 38 krajinách Európy, ako aj na Slovensku, a je ich viac ako 50 000.

Zľavy na Slovensku aj po celej Európe

S európskou kartou EURO<26 čerpáš zľavy na Slovensku a v 38 krajinách Európy. Obchody, reštaurácie či služby so zľavou nájdeš napríklad v Rakúsku, Nemecku, v Portugalsku, Rusku, Švédsku a ďalších krajinách.

Všetky zľavy v zahraničí pozri TU.

Všetky zľavy na Slovensku pozri TU.

Platnosť karty jeden rok

Karta platí vždy 1 rok od zakúpenia. Predĺžiť si ju môžeš opätovným zakúpením v našom eshope alebo u našich partnerov v kamenných predajniach.

Výhody pre mladých ľudí až do 27 roku života

Kartu môže využívať až do 27. roku života, dňom tvojich 27. narodenín prestáva platiť nárok na využívanie zliav.

Yoxo paušál - študentský paušál aj keď už nie si študent

Paušál s dokonalou štruktúrou (dáta, smsky aj volania) za skvelú cenu a s vynikajúcim pokrytím od operátora Orange. Detaily paušálu si pozri tu.

Do kina za lacnejšie

Medzi veľmi obľúbené zľavy patria aj vstupenky do kín po celom Slovensku, kde si uplatníš zľavu rovnako ako študenti.

Pozri sa na ne v našej ponuke.

Ako si kartu EURO<26 predĺžiť?

 

Jednoducho. Stačí si každý rok kúpiť novú kartu. Táto karta nie je čipová ako preukaz ISIC. Pred uplynutím jedného roka odo dňa, keď si si kartu kúpil/a, si u nás v e-shope objednaj novú. Môžeš zvoliť plastovú alebo ekologickú verziu karty do mobilu, pri ktorej neplatíš poštovné (3 Eur) a šetríš peniaze aj životné prostredie 😉

Ako a kde získať kartu EURO<26

Osobne si kartu vybavíš (PRESNÝ ZOZNAM MIEST):

v pobočkách UNION poisťovňa a.s.

v pobočkách FaxCopy

Nenašiel si odpoveď na svoje otázky? 

Odpoveď na najčastejšie otázky nájdeš TU.

Kontakt, kde ti radi poradíme s každou otázkou, nájdeš TU.

PRIHLÁSENIE SA DO EURO26»