fbpx

5 dôvodov, prečo sa oplatí mať platný ISIC práve v okolí Ružomberka - EURO26

Študuješ na Katolíckej univerzite a nemáš platný ISIC? Chyba! Prinášame Ti 5 dôvodov, prečo sa oplatí mať platný ISIC práve v okolí Ružomberka.

Ružomberok. Centrum dolného Liptova. Práve v jeho okolí dokážete zažiť najviac zábavy s preukazom ISIC v tomto ročnom období. Stačí si len vybrať aktivitu s kým a kam.

Najchladnejšie obdobie roka je tu a práve teraz sa môžeš s ISIC-om zahriať na slovenských svahoch alebo na termálnych kúpaliskách. Totižto, v okolí 30-tich kilometrov od Ružomberka je najväčšia koncentrácia zimnej zábavy, pri ktorej s ISIC-om ušetríš nemalé peniaze.

mapa

  1. Malinô Brdo

Netreba ani ďaleko chodiť, vstupnou bránou do strediska je mestská časť Hrabovo, odkiaľ vedie na Malinô Brdo moderná 8-miestna kabínková lanovka. Priamo v centre strediska sa nachádza 4-miestna sedačková lanovka, 2 lyžiarske vleky a 4 vleky pre začiatočníkov. Okrem toho tam nájdeš nový snowboardový park, skiservis, lyžiarsku a snowboardovú školu. S ISIC-om máš zľavu na celodenný skipass v tarife DETI, vďaka čomu môžeš ušetriť od 5 € do až do 9 € za každý deň lyžovačky.

  1. Kubínska Hoľa

Pre náročnejších fajnšmekrov sa približne 20 minút od Ružomberka nachádza stredisko ohodnotené 5 hviezdičkami v kategorizácii slovenských stredísk, čo garantuje kvalitu ponúkaných služieb a výborné lyžiarske terény. Nájdeš tam 2 štvorsedačkové lanovky a 8 lyžiarskych vlekov. Celková dĺžka upravovaných zjazdových tratí je 13 km. Priamo v stredisku je skiservis, predajňa aj požičovňa lyžiarskej výstroje. S platným ISIC-om dokážeš ušetriť za celodenný skipass od 3,50 € do 4,50 €.

  1. Bešeňová

Po celodennej lyžovačke oddych v teplej vode padne vždy vhod. Kúsoček od Ružomberka ale aj od Dolného Kubína nájdeš termálny park Gino Paradise Bešeňová, kde nájdeš 13 vonkajších a 2 vnútorné bazény, tobogány a všetky ďalšie relaxačné atrakcie s termálnou a čírou ohrievanou vodou. Ako študent s platným ISIC-om vieš ušetriť 3 € z ceny vstupu.

  1. Donovaly

Láka ťa víkendová lyžovačka s kamošmi? Vynikajúce lyžiarske podmienky so skvelými traťami pre slalom, zjazd, bežkovanie alebo čoraz atraktívnejší snowboarding a freeskiing, toto všetko nájdeš na Donovaloch, ktoré sa nachádzajú cca 25 minút od Ružomberka. S ISIC-om máš 40% zľavu na ubytko v apartmánovom dome Spiežovec (apartmán pre 4 osoby) to znamená že ušetríš  37,6 € na noc, zľavu na štvorhodinové (poldenné) skipasy, kde ušetríš od 4 € do 5 € a sedemhodinové (celodenné) skipasy, kde ušetríš od 5 do 7 €. Okrem toho 20% zľavu z ceny zapožičania lyžiarskeho vybavenia a 20% zľavu na školu lyžovania a snowboardingu v PATTY SKI a 10% zľavu z ceny zapožičania športových potrieb a 10% zľavu na školu snowboardingu a lyžovania v DAMI´sport.

  1. Tatralandia

Zábava, ktorú musíš zažiť aj Ty! Aquapark Tatralandia je najväčší aquapark na Slovensku a jeden z najväčších v strednej Európe a len 30 minút od Ružomberku. Nájdeš tam 14 bazénov, milión atrakcii v slanej, termálnej, ale aj čírej vode s teplotou do 40°C. Ako študent s platným ISIC-om vieš ušetriť 3 € z ceny vstupu.

Byť študentom v Ružomberku alebo pochádzať z okolia rozhodne prináša svoje plusy. Študenti tu môžu využiť svoj platný ISIC na maximum. znamkaTí, čo si nestihli ISIC obnoviť si môžu známku na aktuálny akademický rok kúpiť TU.

 

 

Followni a lajkuj nás 🙂
PRIHLÁSENIE SA DO EURO26»